Jabra Style Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-99600000-60
Yorum (0) | Yorum Yap

179,00 TL 159,00 TL
%11İndirimliJabra Style Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Kullanım Rahatlığı ve Kablosuz Özgürlük

Araç kullanırken ya da toplu taşıma aracında seyahat ederken telefonla görüşmeniz gerektiği zaman Jabra STYLE Bluetooth kulaklık modelleri sayesinde kablo karmaşası yaşamadan görüşmenizi gerçekleştirme imkanına sahip oluyorsunuz. Bluetooth kulaklık kullanıcılarının en önem verdiği noktalardan biri de Bluetooth menzili olduğundan 10 metre kapsama alanına sahip Jabra STYLE Bluetooth kulaklık hareket kabiliyetinizi kısıtlamadan kullanım özgürlüğü vadediyor.

Hızlı Bağlantı

6 saate kadar konuşma, 168 saate kadar da bekleme süresi sunan Jabra STYLE Bluetooth Kulaklık özellikleri ile göz kamaştırıyor. Otomatik Eşleştirme özelliği sayesinde cihazınız, bu özelliği olan tüm cihazlarla kolay bir şekilde Bluetooth üzerinden otomatik olarak eşleşiyor. NFC adı verilen Yakın Alan İletişimi özelliği sayesinde de birbirine yakın konumda bulunan iki cihazı efor sarf etmeden bağlama imkanı elde edebiliyorsunuz. Akıllı telefon ya da Bluetooth özelliği aktive edilmiş dizüstü bilgisayar, tablet ya da MP3 çalar gibi elektronik cihazlardan kolayca müzik dinleyebiliyorsunuz.

Dijital Sinyal İşleme Teknolojisi

Dijital Ses İşleme teknolojisine sahip Jabra STYLE Bluetooth Kulaklık fiyatları ile de teknoloji severlerin gönlünü fethetmeyi başarıyor. Ofis, metro, otobüs, tramvay gibi gürültülü ortamlarda cihazınızda bulunan Dijital Sinyal İşleme (DSP) sistemi sayesinde ses ve müziği daha iyi duyabiliyorsunuz. Bu teknoloji, arka plan gürültüsünü filtre ederek yankıyı bastırmayı ve arama kalitesinin yükseltilmesini hedefliyor.

Ağırlık: 10 g

Çalışma Mesafesi: 10 m

Konuşma Süresi: 6 saate kadar

Bekleme Süresi: 7 saate kadar

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.