JBL Flip 3 Stealth Edition Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

JB.JBLFLIP3STEALTH

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapJBL Flip 3 Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Akıllı cep telefonlarında bulunan kişisel dijital asistanların yönetilebilmesine de fırsat vererek işlevselliğini zirveye taşıyan JBL Flip 3.

Dayanıklılık ve Malzeme

Su sıçramalarına karşı dayanıklılık

 Dayanıklı kauçuk materyalle kaplı,

JBL Connect Desteğiyle Geniş Ekosistem Desteği

Müzik ve diğer multimedya içeriklerine ait seslerin işitilme deneyimini en üst düzeye çıkarmak isteyenlerin tercih edebilecekleri JBL Flip 3 Bluetooth hoparlör, JBL Connect destekli diğer kablosuz hoparlörlerle iletişim kurabiliyor. Bu sayede toplamda elde edilen ses çıkışı gücünü arttırarak mükemmel bir müzik deneyimi sunan ürün, özellikleriyle teknoloji otoritelerinden tam not alıyor.

Çift Hoparlör ile İkiye Katlanan Müzik Keyfi

Bas konusunda başarılı bir profil çizen JBL Flip 3, toplam 16 Watt ses çıkış gücüne sahip çift hoparlörüyle hem kapalı ortamda hem de dış mekanda etkileyici performans gösteriyor. 85 Hz-20 kHz arası frekansları sorunsuz oluşturan model, gereksinimlere rahatlıkla yanıt veriyor.

Üst Düzey Taşınabilirlik ve Yüksek Batarya Kapasitesi

Silindir formundaki yapısı ve 450 gramlık ağırlığıyla çantada kolayca taşınarak istenen her yere götürülebilen JBL Flip 3, yüksek batarya kapasitesiyle de sınıfında öne çıkıyor. JBL Flip 3 fiyatları açısından ulaşılabilir noktada olmasına karşın teknik kabiliyetleriyle üst düzey performans sergileyen ürün, 3000 mAh kapasiteli Li-Ion bataryasıyla 10 saatin üzerinde müzik dinleme süresi vadediyor. Bluetooth hoparlör, 5V1A destekli şarj cihazlarıyla 3.5 saat içerisinde tam doluluğa ulaşıyor.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.