Jbl LIVE400BT Mavi Wireless Kulak Üstü Kulaklık

JB.JBLLIVE400BTBLU

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

JBL LIVE400BT Mavi Wireless Kulak Üstü Kulaklık 

 

Rahat kulak yastıkları sayesinde gün boyu müziğin tadını çıkartın. Katlanabilir JBL LIVE400BT Mavi Wireless Kulak Üstü Kulaklık ile dilediğiniz her yerde müzik dinlemenin tadını çıkartın. 40mm sürücüleri sayesinde üstün ses imkanı sunan Google sesli asistan ya da Siri’ye kolayca erişim sunar.

Akıllı asistanı kullanarak arkadaşınıza mesaj gönderebilir, hava durumunu öğrenebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak akıllı cihazınıza yükleyebileceğiniz JBL uygulaması ile daha birçok özelliği aktif olarak kullanabilirsiniz.

Çok noktalı bağlantı özelliği bulunan JBL LIVE400BT ile müzik dinlediğiniz esnada gelen çağrılarınızı kolayca cevaplayın ve görüşmeniz bittiğinde bluetooth ile müzik dinlemeye devam edin.

TalkThru teknolojisi ile üretilen JBL LIVE400BT Wireless Kulak Üstü Kulaklık ile müzik dinlerken çevrenizle da iletişim halinde kalın. TalkThru düğmesine dokunarak kulaklığınızı çıkartmadan arkadaşlarınızda rahatlıkla sohbet edin ve ortam seslerini sorunsuz biçimde duyun.

Kulaklığınızı, üzerindeki kontrol paneli sayesinde çok daha konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kablosuz kulaklığınızın sadece 2 saatte şarj edin ve 24 saate kadar süren pil kapasitesi ile müziğin özgürlüğünü her an her yerde hissedin.

 

JBL LIVE400BT Mavi Wireless Kulak Üstü Kulaklık Teknik Özellikleri

 

Sürücü boyutu: 40,0 mm

Sürücü hassasiyeti: 106dB SPL

Empedans: 32.0 ohm

Frekans aralığı: 20Hz - 20kHz

Bluetooth sürüm: 4.2

Pil Tipi: Lityum-iyon polimer (3.7V, 700mAh)

Ağırlık: 185.8 gr

 

Kutunun İçinde Yer Alanlar

 

JBL LIVE400BT Mavi Wireless Kulak Üstü Kulaklık 

Çıkarılabilir kablo

Şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.Benzer Ürünler