JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık

JB.JBLREFFITRED

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık

 

JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık, sürekli hareket hâlinde olan kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunan bir kulaklıktır.

Kalp atış hızı sensörüne sahip olan JBL Reflect Fit ile anında kalp ritim bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Egzersiz yaparken telefonunuzu elinize almanıza gerek kalmadan kulaklığınıza yapacağınız tek bir dokunuşla gerçek zamanlı kalp atış bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Kalp ritmini ölçen hassas bir sensörle desteklenen kulaklık birçok kalp ritim hesaplama uygulaması ile uyumlu olarak çalışabilir.

FreebitTM adı verilen kulak ucu tasarımı ile spor yaparken kulaklığınızın kulağınızda sabit kalmasına destek olur. Hafif ve esnek forma sahip boyun bandı ise kullanım rahatlığını üst seviyelere çıkarır.

JBL Reflect Fit Bluetooth kulaklık, 10 saate kadar kullanım sağlayan güçlü bir bataryaya sahiptir. ayrıca piliniz bitse bile kulaklığınızı 15 dakika şarj ederek 1 saat kullanım süresi elde edebilirsiniz.

JBL Reflect Fit, açık havada yapılan aktivitelere uyum sağlamak için IPX5 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Bu sertifika kulaklığınızı yoğun yağmur altında ya da terleme gibi durumlarda bile güvenle kullanmanıza olanak sağlar.

JBL Reflect Fit Bluetooth kulaklık pasif gürültü önleme özelliği ile sesinizi karşı tarafa daha net ve canlı şekilde iletir. Spor kulaklık olarak tasarlanan Reflect Fit, karanlık ortamlarda çok daha güvenli kullanım için reflektör özellikli kabloya sahiptir.

Titreşim özelliğine sahip bir kulaklık olan JBL Reflect Fit, telefonunuza bir çağrı geldiğinde sizi uyarır ve gürültülü bir spor ortamında olsanız bile çağrı kaçırmamanıza yardımcı olur.

Bluetooth 4.2 teknolojisine sahip JBL spor kulaklık, hızlı ve kesintisiz kablosuz bağlantı sunar. Aynı zamanda telefona dokunmadan çağrılarınızı cevaplayabilir, şarkılar arasında geçiş yapabilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

 

JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Ses Özellikleri

Frekans Tepkisi: 10Hz – 22kHz

 

Şarj Süresi

 

Ses seviyesine bağlı olarak 10 saate kadar çalma süresi sunar.

Yaklaşık olarak 2 saatte şarj olmaktadır.

 

Bağlantı Özellikleri

 

Bluetooth: 4.2

 

Dayanıklılık ve Malzeme

Hafif ve ergonomik kulaklık yapısı

 

Kontrol Özellikleri

Kulaklık üzerinde kontrol paneli bulunmaktadır.

 

Ağırlık

37 g

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık

3 farklı kulak ucu silikonu (S,M,L)

Şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

JBL Reflect Fit Kırmızı Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık, orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

 

 Benzer Ürünler