Kef Egg Mavi Bluetooth Masaüstü Hoparlör

/
0344316
Yorum (0) | Yorum Yap

4.558,57 TL 4.330,65 TL
%5İndirimliKef Egg Mavi Bluetooth Masaüstü Hoparlör

Yenilikçi teknolojilerle donatılmış kablosuz Kef Egg Mavi Bluetooth Masaüstü Hoparlör ile bir bilgisayardan, mobil cihazdan ya da televizyondan çaldığınız sesi kablosuz olarak maksimum seviyede dinleyebileceksiniz.

KEF EGG, aptX codec bağlantısı olan Bluetooth 4.0, 96kHz / 24 bit mini USB girişi ve TV ses ayarları için bir optik giriş veya CD oynatıcılar gibi optik çıkışlı çıkışlara sahiptir. Aynı dinlediğiniz sesi bas ekleyebilir,  hoparlörünüzün desteklediği subwoofer'ı sayesinde, hi-fi sesinin inanılmaz deneyiminden faydalanabilirsiniz.

D Sınıfı bir amplifikatöre sahip olan hoparlör, iki yönlü bas refleksi içerir ve 50 watt güç üretebilir.

Uzaktan kumandası sayesinde hoparlörünüzün sesini kolayca kontrol edebilmeniz ve açıp kapatabilmeniz mümkün.

Neredeyse her kaynaktan gelen yüksek çözünürlüklü sesin tadını çıkartmanızı sağlayan KEF EGG kablosuz dijital müzik sistemi, müzikseverlere KEF'in en yeni Uni-Q® sürücü dizisinin muhteşem ses çözümünü sunar ve Bluetooth aptX® ile kablosuz olarak da müzik dinleme olanağı sağlar.

96 kHz / 24-bit mini USB girişi, entegre DAC sistemi ve TV bağlantısı muhteşem ses yalıtımı sayesinde kaliteli ses duyumunun yanı sıra kullanım kolaylığı sağlar.

TV sesi için, en iyi on-board hoparlörlerden bile çok daha iyi performans gösteren hoparlörün kurulumu son derece kolaydır. Ayrıca herhangi bir KEF subwoofer ekleme seçeneği müziğinizi daha geniş alanlarca yaymanızı oldukça kolay hale getirir.

Kutuda

• EGG Kablosuz Hoparlör x2

• Güç Kablosu

• Güç Adaptörü

• USB Kablosu

• Optik Kablo

• Uzaktan Kumanda

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler