Kef LS50 Hi-Fi Parlak Beyaz Kablosuz Hoparlör Seti

KF-LS50BTWH

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

37.026,83 TL 35.175,49 TL
%5İndirimli
12 X 3256,99 taksit seçenekleri ile


Kef LS50 Bluetooth Parlak Beyaz Hifi Hoparlör

Müthiş Kalitede Çok Yönlü Ses

LS50 Kablosuz net, tüm ses frekanslarını hak ettiği şekilde bir kalitede ve gövdeli bir şekilde sunan çok yönlü bir ses sahnesine sahiptir. Bu denli bir sesi alabileceğiniz geleneksel hoparlörlerin aksine LS50 Kablosuz oldukça küçüktür. Mini monitör hoparlörü olarak da değerlendirilen LS50 Kablosuz küçük bir kabine sahip olsa da akustik olarak eşsiz bir kusursuzluğu sunacak teknoloji ve işçiliğe sahiptir

Hoparlör Endüstrisinde LS50 Saflığı

Kabin/kasa titreşimleri, ses dağılması, rezonans ve ses frekans karışımları, LS50’nin ödüllü akustik özellikleri ve tasarımı ile ortadan kaldırılmıştır. FEA* temelli tasarıma sahip kabin/kasa, eşsiz KEF tasarımı olan patentli Uni-Q sürücüleri, ses rezonansını kısıtlayan katmanlı sönümleme aparatı, eşsiz bir bir hassaslıkla üretilen kavisli deflektörü ve elips esnek ses portu ile bir hoparlörün sunabileceği en kusursuz ses LS50 ile elde edilmiştir.

Her Nokta Dinleme Alanınız: Uni-Q

Nereden dinlerseniz dinleyin, LS50 kablosuz hoparlör ile her yer en iyi dinleme noktası (Sweet Spot). Kef’in patentli teknolojisi Uni-Q sayesinde, LS50 kablosuz hoparlör dinlediğiniz yerden bağımsız olarak odanın tamamına üç boyutlu çevresel olarak bir sahne yerleştiriyor.

11. nesli üretilen Uni-Q ile konik diyaframda bass ve mid frekansların üretildiği akustik merkeze konumlandırılan tweeter, LS50 kablosuz hoparlörün daha detaylı, gerçekçi ve üç boyutlu bir sahne imajı sunan ses kalitesi oluşturmasını sağlar.

Crossover Mükemmelliği

Yüksek ve düşük frekanslar kulağınıza en doğru anda iletilmelidir. Bu kusursuz zamanlama müziği duyma ve hissetmenizi büyük oranda etkiler. Geleneksel hoparlörlerde bu durum sadece çok küçük bir alanda kulakların duyabileceği şekilde başarılabilir. Ama LS50 kablosuz hoparlörün gelişmiş DSP (Dijital Ses İşleme) Crossover zamanlaması ve Uni-Q’nun eşsiz ses dağıtım yeteneği çok geniş bir alanda kulağınızın bu frekanstaki sesleri en iyi şekilde duymasını sağlar. Bu özellik başka hiçbir hoparlör sisteminden elde edilememektedir.

Odyofil Seviyesinde Sistem Ayarları

Odyofil seviyesinde ses demek odyofil seviyesinde teknolojiler bütünüdür. LS50 kablosuz hoparlörün sürücüleri, kasa içerisindeki diğer komponentlerle kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Akustik mühendisliğindeki uzmanlığın sonucu olarak LS50 kablosuz hoparlör, uçtan uca 192kHz/24bit kalitesinde yüksek çözünürlüklü dijital ses işlemesine, dahili DAC kanalına, pre-amplifikasyona ve 230-watt gücünde ikili amplifikasyona sahiptir.

Uçtan Uca Yüksek Çözünürlük

Yüksek çözünürlüklü müzik kaynağından gelen tüm sinyaller uçtan uca 192kHz/24-bit kalitesinde dijital sinyal ile tam ve hassas bir şekilde tekrar üretilmektedir. Böylece giriş portundan amplifikatöre kadar tamamen dijital ve yüksek çözünürlüklü ses sinyali üretilmektedir.

RJ45 standartında olan hoparlörler arası kablo ve Cat6 korumalı kablo bantgenişliği ve performansı artırırken, gürültüyü ve elektromanyetik uyumsuzluğu ortadan kaldırmaktadır. Böylece LS50 kablosuz hoparlör devamlılığını sürdürebildiği bir yüksek kalite sunar.

Sadelik Çok Yönlülük İle Birleşti

LS50 kablosuz hoparlörün güzelliği sadelik ve şıklığın zahmetsiz birlikteliğinin eseridir. Ayarlaması ve kullanması basit olan hoparlör, Uni-Q sürücüleri sayesinde odyofillere uygun çok yönlü bir ses kalitesi sunar.

Tak Çalıştır Özelliği

Bu eşsiz ses deneyimi tak çalıştır kolaylığı ile desteklenmiştir. Basitçe LS50 hoparlörlerinizi birbirine bağlayın, fişi prize takın ve müziği kaynağınızdan oynatmaya başlayın. Müziğe hak ettiği kaliteyi vermeniz işte bu kadar kolay.

Evinizin Tasarımı İle Uyumlu

İki küçük LS50 kablosuz hoparlör evinizin güzel tasarımına şık bir şekilde uyum sağlayacaktır. Üç ayrı renk seçeneği* ile sunulan LS50 kablosuz hoparlörden bir tanesi size elbette uyacaktır.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.