Kef LS50 Hi-Fi Titanyum Bluetooth Hoparlör Seti

KF-LS50BTDT

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

28.651,39 TL 27.218,82 TL
%5İndirimli
12 X 2520,26 taksit seçenekleri ile


Kef LS50 Hi-Fi Titanyum Kablosuz Wireless Hoparlör Seti

'Yılın En İyi Hoparlörü' ödülünü almıştı, ardından Fransa'nın ünlü klasik müzik dergisi Diapason ise Hi-Fi dalında 'Diapason D'or' ödülü alan KEF'in bu nefis hoparlörünün yeni ödülü ise Japonya'dan geldi. 'Japan Institude of Design Promotion' kısaca JDP tarafından 'Good Design 2012' ödülüne layık görüldü. 60 juri üyesinin seçimleri ile belirlenilen ödül, KEF LS50'nin tasarım ve teknolojik üstünlüğünü bir kez daha taçlandırıyor.  

Minimalist tasarımı ve özel gül rengi ile kendine hayran bırakan KEF LS50, tek sürücülü hoparlörler arasında en dikkat çekici sese sahip. 

KEF'in ünlü Uni-Q ünitesi mid/woofer'ın kalbine yerleştirilmiş. Magnezyum/alüminyum cone'u ile doyurucu bas performası sunan KEF LS50 boyutlarından oldukça büyük ses üretiyor, gözlerinizi kapayıp dinlediğinizde karşınızda iki dev hoparlör olduğunu sanarak çok şaşırabilirsiniz.

Müthiş Kalitede Çok Yönlü Ses

LS50 Kablosuz net, tüm ses frekanslarını hak ettiği şekilde bir kalitede ve gövdeli bir şekilde sunan çok yönlü bir ses sahnesine sahiptir. Bu denli bir sesi alabileceğiniz geleneksel hoparlörlerin aksine LS50 Kablosuz oldukça küçüktür. Mini monitör hoparlörü olarak da değerlendirilen LS50 Kablosuz küçük bir kabine sahip olsa da akustik olarak eşsiz bir kusursuzluğu sunacak teknoloji ve işçiliğe sahiptir.

Hoparlör Endüstrisinde LS50 Saflığı

Kabin/kasa titreşimleri, ses dağılması, rezonans ve ses frekans karışımları, LS50’nin ödüllü akustik özellikleri ve tasarımı ile ortadan kaldırılmıştır. FEA* temelli tasarıma sahip kabin/kasa, eşsiz KEF tasarımı olan patentli Uni-Q sürücüleri, ses rezonansını kısıtlayan katmanlı sönümleme aparatı, eşsiz bir bir hassaslıkla üretilen kavisli deflektörü ve elips esnek ses portu ile bir hoparlörün sunabileceği en kusursuz ses LS50 ile elde edilmiştir.

Her Nokta Dinleme Alanınız: Uni-Q

Nereden dinlerseniz dinleyin, LS50 kablosuz hoparlör ile her yer en iyi dinleme noktası (Sweet Spot). Kef’in patentli teknolojisi Uni-Q sayesinde, LS50 kablosuz hoparlör dinlediğiniz yerden bağımsız olarak odanın tamamına üç boyutlu çevresel olarak bir sahne yerleştiriyor.

11. nesli üretilen Uni-Q ile konik diyaframda bass ve mid frekansların üretildiği akustik merkeze konumlandırılan tweeter, LS50 kablosuz hoparlörün daha detaylı, gerçekçi ve üç boyutlu bir sahne imajı sunan ses kalitesi oluşturmasını sağlar.

Crossover Mükemmelliği

Yüksek ve düşük frekanslar kulağınıza en doğru anda iletilmelidir. Bu kusursuz zamanlama müziği duyma ve hissetmenizi büyük oranda etkiler. Geleneksel hoparlörlerde bu durum sadece çok küçük bir alanda kulakların duyabileceği şekilde başarılabilir. Ama LS50 kablosuz hoparlörün gelişmiş DSP (Dijital Ses İşleme) Crossover zamanlaması ve Uni-Q’nun eşsiz ses dağıtım yeteneği çok geniş bir alanda kulağınızın bu frekanstaki sesleri en iyi şekilde duymasını sağlar. Bu özellik başka hiçbir hoparlör sisteminden elde edilememektedir.

Odyofil Seviyesinde Sistem Ayarları

Odyofil seviyesinde ses demek odyofil seviyesinde teknolojiler bütünüdür. LS50 kablosuz hoparlörün sürücüleri, kasa içerisindeki diğer komponentlerle kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Akustik mühendisliğindeki uzmanlığın sonucu olarak LS50 kablosuz hoparlör, uçtan uca 192kHz/24bit kalitesinde yüksek çözünürlüklü dijital ses işlemesine, dahili DAC kanalına, pre-amplifikasyona ve 230-watt gücünde ikili amplifikasyona sahiptir.

Uçtan Uca Yüksek Çözünürlük

Yüksek çözünürlüklü müzik kaynağından gelen tüm sinyaller uçtan uca 192kHz/24-bit kalitesinde dijital sinyal ile tam ve hassas bir şekilde tekrar üretilmektedir. Böylece giriş portundan amplifikatöre kadar tamamen dijital ve yüksek çözünürlüklü ses sinyali üretilmektedir.

RJ45 standartında olan hoparlörler arası kablo ve Cat6 korumalı kablo bantgenişliği ve performansı artırırken, gürültüyü ve elektromanyetik uyumsuzluğu ortadan kaldırmaktadır. Böylece LS50 kablosuz hoparlör devamlılığını sürdürebildiği bir yüksek kalite sunar.

Sadelik Çok Yönlülük İle Birleşti

LS50 kablosuz hoparlörün güzelliği sadelik ve şıklığın zahmetsiz birlikteliğinin eseridir. Ayarlaması ve kullanması basit olan hoparlör, Uni-Q sürücüleri sayesinde odyofillere uygun çok yönlü bir ses kalitesi sunar.

Tak Çalıştır Özelliği

Bu eşsiz ses deneyimi tak çalıştır kolaylığı ile desteklenmiştir. Basitçe LS50 hoparlörlerinizi birbirine bağlayın, fişi prize takın ve müziği kaynağınızdan oynatmaya başlayın. Müziğe hak ettiği kaliteyi vermeniz işte bu kadar kolay.

Evinizin Tasarımı İle Uyumlu

İki küçük LS50 kablosuz hoparlör evinizin güzel tasarımına şık bir şekilde uyum sağlayacaktır. Üç ayrı renk seçeneği* ile sunulan LS50 kablosuz hoparlörden bir tanesi size elbette uyacaktır.

Konumlandırma Esnekliği

 

LS50 kablosuz kulaklıkları evinizde konumlandırdığınız yere göre EQ ayarı ile kusursuz bir şekilde ses sunacaktır. Böylece bass frekanslar boğulmadan ya da tiz sesler fazla parlamadan iletilecektir. Konumlandırmadan bağımsız olarak Uni-Q teknolojisi tüm dinleme deneyimini eğlenceli hale getirmek için sesleri olabildiğince kusursuz bir şekilde odanın içine yayacaktır.

Kapsamlı Bağlantı Seçeneği

 

LS50 kablosuz hoparlörün geniş bağlantı seçeneği sayesinde birçok cihazı ona bağlayabilirsiniz. 2.4GHz/5GHz çift bant Wi-Fi üzerinden, aptX destekli Blueotooth 4.0 üzerinden, USB-B üzerinden, Toslink optik giriş üzerinden ya da RCA analog giriş üzerinden… Bluetooth olarak maksimum 8 cihazı ya da toplamda 12 cihazı LS50 kablosuz hoparlöre bağlayabilir ve aralarında istediğiniz gibi geçiş sağlayabilirsiniz.

Özellikler

dizayn:  İki yönlü bas refleksi

Tahrik Ünitesi: Uni-Q sürücü dizisi: HF: 25mm (1 inç) havalandırmalı alüminyum domeLF / MF: 130mm (5.25in.) Magnezyum / alüminyum alaşımı

Frekans Aralığı (-ddB): 47Hz - 45kHz

Frekans tepkisi:  79Hz - 28kHz

Crossover Frekansı: 2.2kHz

Amplifikatör Gereksinimleri: 25 - 100 W

Duyarlılık (2.83v / 1m): 85dB

Harmonik bozulma: AB sınıfı

Maksimum çıkış: 106dB

Nominal empedans: 8Ω (min. 3.2Ω)

Ağırlık

7,2 kg

Boyut

(Y x G x D) 302 x 200 x 278 mm

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.