Ktools JOY-K046 Ahşap Bluetoothlu Pikap

B8681031517730
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


Pikap Kategorisinde Sepette Ekstra %5 İndirim Kampanyası
Plak Kategorisinde Sepette %50 İndirim Kampanyası Pikap siparişlerinize ek, sepetinize eklediğiniz Plaklarda %50 İndirim...
 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Ktools JOY-K046 Ahşap Bluetoothlu Pikap

 

Ktools JOY-K046, taş plaklar da dahil tüm plakları çalabilen bir bluetoothlu pikaptır.

Ktools JOY-K046 Pikap, bluetooth bağlantısı ile müzik çalar. Ayrıca Aux girişini kullanarak da tablet, telefon ya da bluetooth özelliği olmayan bir cihazdan ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Sesi dışarı vermek istemediğiniz zamanlarda da kulaklık girişini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Ktools Joy Long Play Pikap, USB uçlu güç kablosuna sahiptir. Böylece pikabınızı elektrik olmayan ortamlarda powerbank ile kullanabilirsiniz.

2x 2 watt gücünde dahili stereo hoparlörleri sayesinde yüksek ses çıkışı sunan Ktools Joy pikap RCA çıkışına sahiptir. Daha yüksek ses elde etmek istediğinizde RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir ses sistemine de bağlayabilirsiniz.

Auto-stop (otomatik durdurma) özelliği ile plak bittiğinde iğne otomatik olarak durur. Bu özellik aynı zamanda plaklarınızın da daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ahşap kasa ve mika koruma kapağı, pikabınızı olası darbeler ve tozlanmalara karşı korumanıza yardımcı olurken kolayca saklamanızı ve taşımanızı da sağlar.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Ktools JOY-K046 Ahşap Bluetoothlu Pikap

Priz adaptörü ve güç kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.