Ktools Nostalgie K344 Kahverengi Bluetoothlu Çanta Pikap

B8681031517358
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Ktools Nostalgie K344 Kahverengi Bluetoothlu Çanta Pikap

 

Ktools Nostalgie K344, taş plaklar da dahil tüm plakları çalabilen bir bluetoothlu pikaptır.

Ktools Nostalgie K344’ü USB uçlu güç kablosu sayesinde, powerbank ve priz adaptörü ile kolayca çalıştırabilirsiniz.

Ktools Nostalgie K344 pikap bluetooth bağlantısı ile ses çalabilen bir pikaptır. Ancak Aux girişini kullanarak da tablet, telefon ya da bluetooth özelliği olmayan bir cihazdan ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Sesi dışarı vermek istemediğiniz zamanlarda da kulaklık girişini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

2 x 2 watt gücünde dahili stereo hoparlörleri sayesinde yüksek ses çıkışı sunan Ktools Nostalgie K344 pikap RCA çıkışına sahiptir. Daha yüksek ses elde etmek istediğinizde RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir ses sistemine de bağlayabilirsiniz.

Pikabın üzerinde yer alan kontrol tuşları ile dinlediğiniz müzik parçalarını iler geri sarabilir, durdurup yeniden başlatabilir ya da sesi arttırıp azaltabilirsiniz.

Asansörlü iğne kolu sistemi ile rahat kullanım sağlayan Ktools Nostalgie K344, Auto–stop özelliği ile plak bittiğinde otomatik olarak durur. Bu özellik aynı zamanda plaklarınızın da ömrünü uzatır.

Suni deri kaplamalı ahşap çanta pikabınızı olası darbeler ve tozlanmalara karşı korumanıza yardımcı olurken kolayca saklamanızı ve taşımanızı da sağlar.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Ktools Nostalgie K344 Kahverengi Bluetoothlu Çanta Pikap

Priz adaptörü ve güç kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.