LG 49SK8100 49" 125 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV

/
49SK8100
Yorum (0) | Yorum Yap

7.999,00 TL 7.499,00 TL
%6İndirimliLG 49SK8100 49" 125 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV

Ürettiği tüketici elektroniği cihazları ile dikkat çeken LG, kullanıcılara LED TV modelleri de sunuyor. LG’nin satışa sunduğu LED TV modelinde 3D TV ve 3D Sinema özellikleri de bulunuyor. Modelde yer alan Smart TV özelliği sayesinde birçok uygulama, kolaylıkla LED TV’de çalıştırılabiliyor.

LG LED TV ile TV Seyretmek Hiç Olmadığı Kadar Zevkli

LG 49SK8100PLA TV modeli, Ultra HD (4K) çözünürlük standardı ve 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğü ile kullanıcılara en net görüntüleri veriyor.

Modelin sahip olduğu Virtual Surround teknolojisi, sesin oda içinde çok daha iyi bir şekilde yayılmasına olanak tanıyor. Ayrıca, modelde yer alan Net Ses III teknolojisi sayesinde sesler, çok net bir ton ile çıkıyor.

LED TV modelinde bulunan görüntü özellikleri arasında HDR Effect, Smart Content Optimizer, Dynamic Color ve 4K Upscaler özellikleri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, harika bir seyir deneyimi yaşıyor.

Renk Düzenleme Motoru sayesinde LED TV, en canlı renkleri kullanıcılara ulaştırıyor. LG TV modelleri arasında farklı bir yeri olan bu modeldeki 24p Real Cinema teknolojisi sayesinde sinema salonları, evlere geliyor.

1102 mm genişliği, 644 mm yüksekliği ve 64 mm derinliği ile dikkat çeken LED TV modeli, daha çok büyük mekânlar için uygun bir TV modeli gibi görünüyor. LG TV, 13 kilogramlık ağırlığı ile en hafif TV modelleri arasında bulunuyor.

Yıllık ortalama 129 kWh enerji tüketimi ile A+ enerji verimliliği sınıfında bulunan LED TV modelinde akıllı enerji tasarrufu sistemi ve otomatik kapama özelliği de kullanılıyor. Bekleme modunda 0,5 W enerji tüketen TV modeli, normal bir şekilde çalışırken ortalama 34 W güç harcıyor.

Teknik Özellikler

İşlemci: Quad

İşletim Sistemi: webOS

Dâhili Uydu Alıcısı: Var

HDMI Girişi: 4 Adet

USB Girişi: 2 Adet

Kutu İçeriği

Ürünün kutu içeriğinde bir adet LG 49SK8100PLA 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon, bir adet sihirli kumanda, bir adet pil (kumanda için), bir adet VESA duvar montaj desteği, bir adet güç kablosu, bir adet kullanım kılavuzu ve garanti belgesi bulunuyor.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.