Marantz SR7012 Gümüş 4K Ultra HD Ağ AV Surround Alıcısı

MARANTZSR7012SM
Yorum (0) | Yorum Yap

24.254,37 TL 21.828,93 TL
%10İndirimli


Marantz SR7012 Gümüş 4K Ultra HD Ağ AV Surround Alıcısı

Marantz, ev sinemaseverliğini mükemmel bir müzik kabiliyeti ile birleştiren AV alıcıların standartlarını uzun bir süre önce ayarladı ve SR7012, 4K uyumluluğu ve benzersiz 3D surround ses kod çözme de dahil olmak üzere, en son teknolojiyi sürükleyici bir film deneyimi için birleştirerek benzeri görülmemiş seviyelere taşıdı, hassas ses mühendisliği ve ayar ile. Marantz, ev sineması performansının müzik çalma pahasına gelmesi gerektiğine inanmıyor ve SR7012, yerleşik, dokuz güçlü amplifikatör kanalıyla eksiksiz bir üst düzey ev eğlence sisteminin kalbinde oturmak üzere tasarlandı. Ağ akışı, ultra yüksek çözünürlüklü müzik formatları ile uyumluluk, taşınabilir cihazlardan oynatmak için Bluetooth ve Airplay ve HEOS kablosuz çoklu oda sistemi dahil olmak üzere en sevdiğiniz müziğin paylaşılmasını ve keyfini çıkarmanızı sağlayan çok çeşitli olanaklara sahiptir.

Teknik Özellikler

Kanal başına 200 W ile 9.2 kanallı AV Alıcısı

4K / 60 Hz tam oranlı geçiş, 4: 4: 4 renk çözünürlüğü, HDR, BT.2020, Dolby Vision ve HLG (Hibrid Log Gamma) geçişi

Tam HDCP 2.2 desteği ile 8 HDMI girişi (1 ön dahil); 3 HDMI çıkışı (Bölge 2 dahil)

Firmware güncellemesi ile eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) desteği

HDMI-HDMI dönüştürme ve SD-HD / 4K Yükseltme

Dolby Atmos (harici 2 kanallı amplifikatörle 7.1.4'e kadar), DTS: X ™ ve Auro-3D yerleşik

2.4GHz / 5GHz çift bant desteği ile dahili Wi-Fi

Yerleşik HEOS Kablosuz Çok Oda Ses Teknolojisi

AirPlay 2, Bluetooth, İnternet Radyosu, Spotify Connect, TIDAL, Deezer ve daha fazlası

Şimdi mevcut - Apple AirPlay 2

DSD (2.8 / 5.6MHz), FLAC, ALAC ve WAV desteği

Audyssey MultEQ XT32, LFC, Alt EQ HT, Dinamik Ses ve Dinamik EQ

Renk kodlu hoparlör terminalleri, Kurulum Yardımcısı, Marantz 2016 AVR Uzaktan Kumanda Uygulaması

Kapalı / açık / otomatik ayarlı akıllı ECO modu

Gelişmiş çoklu oda seçenekleri; Tüm kanallar için ön çıkışlarla 11.2 kanallı işlem; RS232 Kontrolü; Crestron Bağlı

Güçlü 9 Kanallı Ayrık Amplifikatör ve Eko Modu

SR7012, 9 kanalın her birinde, hem müzik hem de filmlerle mükemmel ses için aynı ayrık yüksek akım çıkış gücü amplifikatörü cihazlarına sahiptir. Kanal başına 200 watt değerinde anma, mükemmel hoparlör kontrolü için düşük empedanslı sürücü kabiliyetine sahiptir ve 4 ohm hoparlörlerle de uyumludur. Etkileyici 3D sesin tadını çıkarmak için, harici amplifikatöre gerek kalmadan 7.1.2 veya 5.1.4 3D deneyimi kurabilir veya ek iki kanallı amplifikatörle 7.1.4'e kadar genişletebilirsiniz. SR7012'nin 11.2 kanallı işlemesini kullanarak. Bu arada Eko modu enerji tasarrufu sağlar: Ekrandaki bir Eco metreye sahiptir ve alıcının güç tasarrufu modunda kullanılmasına izin verir. Ya maksimum çıkış gücünü azaltacak veya düşük güç stratejilerini daha mütevazi ayarlarda - ve hepsi SR7012'nin mükemmel ses kalitesini etkilemeden - benimseyecek.

Son HDMI Bağlantısı; HDCP 2.2 Uyumlu

Hızlı bağlantı için ön panelde uygun bir şekilde bulunan 8 adet HDMI girişi ile birlikte, SR7012, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color alt örnekleme dahil, en son HDMI spesifikasyonunu destekleyen gelişmiş bir video bölümüne sahiptir. Dinamik Aralık (HDR) ve 21: 9 video, 3D ve BT.2020 ve Dolby Vision geçiş desteği, her girişte, yeni bir yayın HDR formatı olan HLG (Hybrid Log Gamma) için geçiş yapılarak kullanılabilir. Gelecek bir firmware güncellemesi ile desteklenir. 4K Ultra HD kopya korumalı içerik için HDCP 2.2 uyumluluğu, SR7012'nin yeni nesil Blu-ray disk oynatıcılar, set üstü kutuları ve 4K Ultra HD akışları ve yüklemeleri için hazır olduğu anlamına gelir ve video işlemcisi analogları dönüştürüp dönüştürür Dijital video içeriğinizi 4K Ultra HD'ye çıkarın, yeni yaşamınızı en sevdiğiniz eski kaynaklara ayırın. Üç HDMI çıkışı sağlanır - ana bölge için iki, böylece bir TV ve projektörü paralel olarak ve bir ikinci bölge için çalıştırabilirsiniz.

Dolby Atmos

Dolby Atmos'deki her boyutu hissedin. Dolby Atmos, nefes kesici gerçekçilik ile etrafınızdaki akan hareketli seslerle sizi hikayeye taşıyor. Üst düzey ev sineması deneyimi için 5.1 veya 7.1 surround ses hoparlör sistemi ve 4 ek tepe hoparlörü veya 4 Dolby Atmos yükseltici hoparlörün (ek 2 kanallı amplifikatörle birlikte 7.1.4) keyfini çıkarın - eski içerik için Dolby Surround yükseltici dahil.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler