Match Audi Play in Plug Hi-Fi Ses Sistem Paketi Subwoofer

MTCH-AUDI-SW
Yorum (0) | Yorum YapMatch UP 7 Kanal Ses İşlemcili 8 Kanal Dsp Çıkışlı Amfi

UP 7DSP, en güçlü MATCH DSP güç amplifikatörüdür ve yeni ADEP.3 anahtarlama devremize sahiptir. Toplam 7 amplifikatör kanalı ve ek ön amplifikatör çıkışı ile, entegre 8 kanallı DSP, ayrı ayrı hoparlör konfigürasyonlarını mükemmel bir şekilde kontrol etmek için de kullanılabilir. İki güç amplifikatörü kanalı, büyük subwoofer'leri bile ısıtmak için yeterli güçten 2 ohm'a kadar 160 watt sinüs dalgası gücü sağlar.

Ancak tam güç, "akıllı kontrol" olmadan yapılan savaşın yalnızca yarısıdır - bu yüzden, "Artırılmış Bas İşleme", "StageXpander" ve "RealCenter" gibi yeni, devrim niteliğindeki DSP özellikleri ile birlikte, son neslin son derece hızlı 64 bit DSP'si Nefes kesen müzik keyfi için işlev.

Bu yeterli değil. Bir akıllı telefondan en iyi ses kalitesinde müziğin keyfini çıkarın. Örneğin, UP 7DSP, Bluetooth® ses aktarım modülü veya yüksek çözünürlüklü bir ses USB ses kartı gibi ileri giriş ve çıkış modülleri için bir MATCH Genişletme Kartı yuvası (MEC yuvası) sunar.

Profesyonel ancak kullanıcı dostu DSP PC-Tool Software V4 sayesinde, UP 7DSP'nin yapılandırması neredeyse eğlenceli ve sezgiseldir.

Özellikler

Evrensel uygulamalar için entegre 8 kanallı 64 bit DSP'li 7 kanallı Sınıf HD yükseltme amplifikatörü

Bluetooth® Ses Akışı, Yüksek Çözünürlüklü USB Üzerinden Ses Akışı vb. Gibi ek giriş / çıkış modülleri için MATCH Uzatma Kartı Yuvası (MEC)

ADEP3 (Gelişmiş Arıza Teşhis Hatası Koruması) devreli ve otomatik açılı akıllı akıllı giriş

Subwoofer'ın bas reprodüksiyonunun dinamik optimizasyonu için "Artırılmış Bas İşlemi", stereo perspektifi genişletmek için "StageXpander", hem sürücüye hem de yolcuya eşit derecede mükemmel odaklanmış sahne görüntüsü ve daha fazlasını sağlayan "RealCenter" işlevi gibi benzersiz DSP özellikleri

Sezgisel DSP PC-Tool yazılımı ile kolay konfigürasyon

6 volt besleme voltajına kadar başlatma özelliği

12 ve 96 kHz arasında örnekleme oranına sahip optik SPDIF girişi

Başka amplifikatörlerin bağlantısı için mono cinch çıkışı; bir subwoofer yükselticisi

Maksimum verimlilik sayesinde kompakt boyutlar ve minimum ısı üretimi

Özel özellikler:

Sınıf HD teknolojisi

UP 7DSP, H Sınıfı teknolojinin avantajlarını D Sınıfı amplifikatör prensibi ile birleştirir. Sonuç, geleneksel D Sınıfı amplifikatörlerinden daha yüksek bir verimliliktir. Class HD konseptinin avantajları, küçük ve orta ölçekli modülasyonlarıdır, çünkü güç kaynağı, güç kademelerinin iç besleme voltajını giriş sinyalinin genliğinin bir fonksiyonu olarak düzenler. Bu, amplifikatör tarafından üretilen ortadaki olacak

Güç tüketimi büyük ölçüde azaldı.

Akıllı yüksek seviye giriş ADEP.3

Modern, fabrikada takılan araç telsizleri, bağlı hoparlörlerin teşhisine göre giderek daha akıllı hale geliyor. Özellikle en yeni jenerasyon ek izleme fonksiyonları ile donatılmıştır, böylece ilave bir amplifikatör bağlanırken hata mesajları veya hatta arızalar meydana gelebilir. Yeni ADEP3 (Gelişmiş Arıza Teşhisi Hatası Koruma Üretimi 3) devresi, radyonun hoparlör çıkışlarını aşırı düzeyde zorlamadan bu sorunları ortadan kaldırır.

Start-durdurma yeteneği

UP 7DSP amplifikatöründeki güç kaynağı, 6 volt'a kadar kısa süreli düşüşlerde bile dahili güç kaynağını garanti eder. Bu, motor çalıştırıldığında bile amplifikatörün tamamen işlevsel kalmasını sağlar. Dahili voltaj 5 saniyeden uzun süre 10,5 voltun altına düşerse, amplifikatör pilin daha fazla boşalmasını önlemek için "Koruma Moduna" (durum LED'i sabit kırmızı renkte) yanar.

Otomatik Dijital Sinyal Algılama

Analog ve dijital giriş arasında geçiş, sinyal kontrollüdür. Optik girişte bir ses sinyali algılandığında, amplifikatör bu girişe geçer. DSP PC-Tool yazılımında bu fonksiyon devre dışı bırakılabilir veya alternatif olarak isteğe bağlı olarak temin edilebilen bir uzaktan kumandayla manuel bir kontrol seçilebilir.

Güç tasarrufu modu

Güç Tasarrufu modu, UP 7DSP'nin (ve muhtemelen ayrıca bağlı amplifikatörlerin) güç tüketimini, 60 saniyeden daha uzun bir süre giriş sinyali mevcut değilse, büyük ölçüde azaltmaya izin verir. "Güç Tasarrufu Modu" aktif olur olmaz, UP 7DSP'nin dahili amplifikatör aşamaları ve uzak çıkış kapatılır, bu da güç tüketimini önemli ölçüde azaltır. Amplifikatör girişinde bir müzik sinyali bulunduğunda 2 saniye içinde normal çalışma durumuna döner. Kapama gecikmesi, DSP PC-Tool yazılımı ile değiştirilebilir veya tamamen devre dışı bırakılabilir.

DSP - Özellikleri

Gerçek Merkezi

"RealCenter" özelliği, benzersiz bir merkez sinyali oluşturmak için sol ve sağ ön kanalların mono bilgilerini vurgulayan Audiotec Fischer tarafından geliştirilen özel bir algoritmadır. Yalnızca kanalların toplandığı geleneksel yöntemlerin aksine, burada eklenen sol ve sağ kanalın stereofonik bilgi içeriği ile merkez sinyalinin dinamik kontrolüne ek olarak geliyor. Bu, eğer yalnızca sol kanal veya sadece sağ kanal bir ses sinyali veriyorsa, merkez kanalın bir sinyal çalmayacağı anlamına gelir. Her zamanki algoritmalarla, bu durumda merkez kanal sadece 6 dB daha sessiz olurdu. Audiotec Fischer'ın "RealCenter" özelliği benzersiz, çok çeşitli bir sahne görüntüsünü mümkün kılar - ve bu hem sürücü hem de yolcu için idealdir! Müdahaleci, dar bir mekansal ses gösterimi gibi geleneksel bir merkez kanalın dezavantajları artık geçmişte kaldı.

Artırılmış bas işleme

Audiotec Fischer'ın iki devrim niteliğindeki ses özelliğinden oluşan tescilli "Artırılmış Bas İşlemi": "Dinamik Bas Geliştirme" ve "SubXpander". Bunlar, subwoofer'ların bas tepkisini çarpıcı bir şekilde geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

"Dinamik Bas Geliştirme", müzik tarzından veya radyodaki ses ayarlarından bağımsız olarak maksimum düşük bas temeli ve yüksek maksimum ses basıncını ustaca bir araya getirir. Giriş sinyaline bağlı olarak, "Dinamik Bas Geliştirme" düşük frekans aralığını arttırır ve Subsonic filtresinin kesim frekansını değiştirir. Sonuç, subwoofer'ı yüksek ses seviyelerinde mekanik veya elektriksel olarak aşırı yükleme riski olmadan düşük ve orta ses seviyelerinde çok daha güçlü, daha derin bas tepkisidir. Hangi bas performansının birdenbire mümkün olduğu, sadece büyüleyici.

Bas menzilinin biraz daha derin ve "daha karartıcı" olmasını istiyorsanız, ek olarak "SubXpander" özelliğini de etkinleştirebilirsiniz. Subharmonik tonlar, 50 ila 100 Hz arasındaki frekans aralığındaki temel tonlara eklenir.

StageXpander

Araçtaki hoparlörlerin düzenine bağlı olarak, ön koltuklarda az ya da çok geniş bir stereo sahne gerçekleştirilebilir. Bir merkez hoparlör de kuruluysa, bazen müziğin mekansal gösterimini de sınırlar. Audiotec'in Fischer'in yeni "StageXpander" özelliğini tanıttığı yer - bu seslerin veya enstrümanların konumlandırma hassasiyetini olumsuz yönde etkilemeden daha geniş bir stereo tabana izin veren, akustik sınırları silen bir ses özelliği. Etki, kişisel zevkinize göre dört aşamada ayarlanabilir.

ClarityXpander

Yüksek frekanslı üreme şikayetinde daha fazla şeffaflık ve madde mi? Ancak Audiotec Fischer şimdi "ClarityXpander" ile doğru aracı sunuyor.

Düzgün dozlama (ve bu nedenle üç seviyede seçilebilir), üst tonlara ek parlaklık verir - özellikle orijinal hoparlörler yüksek frekans aralığında gerekli parlaklığı kaçırırsa yararlıdır. Ek iki Hochtonkick sadece iki ön kanal için değil, aynı zamanda orta kanal için ayrı olarak ayarlanabiliyor. Üstelik, sadece ikincisi üzerinde, ton bakımından zengin müzik materyali ile birlikte çok fazla bir şey duymaktan yoruluyor, hatta ilave harmonik bileşeninin otomatik, dinamik kontrolü bile burada etkinleştirilebilir.

Teknik Özellikler

Güç RMS / Maks.

- @ 4 ohm 5 x 65/130 watt (ön / arka / orta kanallar)

- @ 2 ohm -

- @ 1 ohm -

- 4 ohm'a fırladı -

- 2 ohm'a fırladı -

- subwoofer çıkışı 4 ohm'a -

- Subwoofer çıkışı 2 ohm 2 x 160/320 watt

Amplifikatör teknolojisi Class HD

Girişler 4 x yüksek seviye hoparlör girişi

1 x optik SPDIF (12 - 96 kHz)

1 x MEC

1 x Uzaktan Kumanda

Giriş hassasiyeti Yüksek seviye 5 - 11 volt

Giriş empedansı RCA -

Giriş empedansı yüksek seviye 13 ohm

7 x hoparlör çıkışı verir

1 x cinch

2 x Uzaktan Çıkış

Çıkış voltajı cinch 3 volt RMS

Frekans aralığı 20 Hz - 22.000 Hz

DSP çözünürlüğü 64 bit

DSP bilgi işlem gücü 295 MHz (1,2 milyar MAC işlemi / saniye)

Örnekleme hızı 48 kHz

DSP tipi ses sinyal işlemcisi

Sinyal dönüştürücü A / D: BurrBrown

D / A: Burr Kahverengi

Sinyal-gürültü oranı dijital girişi 105 dB (A ağırlıklı)

Sinyal / gürültü oranı analog girişi 103 dB (A ağırlıklı)

THD <% 0,03

Sönüm faktörü> 100

Çalışma voltajı 10,5 - 16 volt (6 volt'a kadar maksimum 5 sn)

Akım tüketimi 450 mA

Maksimum uzaktan çıkış akımı 500 mA

Sigorta 2 x 25 A LP minyatür sigorta

Ek Özellikler Dinamik olarak kontrol edilen güç kaynağı, ADEP.3 devre, start-stop özelliği, kontrol girişi, USB, MEC yuvası, otomatik uzaktan kumanda anahtarı, galvanik izole hat ile Class HD teknolojisi

Boyutlar (Y x G x D) 46 x 130 x 153 mm

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

1 x MATCH YÜKSELTME amplifikatör UP 7DSP

2 x bağlantı kablosu

1 x montaj plakaları ve malzemesi

1 x USB kablosu

1 x kullanım kılavuzu

Garanti Süresi