Mikrofonlu Kulaklık Fiyatları ve Modelleri - Desibela

Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Siz de hayatınızın her anında müziğin ritmini hissetmek isteyenlerden misiniz? O halde rotanızı mikrofonlu kulaklık modellerine çevirebilirsiniz. Teknolojinin öncü markaları, tasarladığı mikrofonlu kulaklıklar ile müzik keyfinizi maksimum düzeye çıkarıyor. Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz bu ürünler, dış ortam koşullarına uygun formda olduğu için yüksek dayanıklılık göstermektedir. Kulak içi ve kulak üstü olarak kategorilendirilen kulaklıklar, mikrofon özelliği sayesinde telefon görüşmelerinde karşı tarafa net bir duyum sağlamaktadır.

Kulak içi olanlar daha mini boyutlarda vücut bulurken, kulak üstü modeller bir tık daha büyük ölçüye sahiptir. Kulak yastığı ve çerçevesi yumuşacık formuyla asla rahatsızlık hissi oluşturmaz. Jabra, Harman Kardon, Jbl ve Bose gibi birçok ünkü marka tarafından tasarlanan bu ürünler, sayfamızın geniş çeşitlilik yelpazesinde öne çıkıyor. Üstelik renk skalası odağında sıra dışı tonları, estetik bir duruş sergiliyor.

Mikrofonlu Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Mikrofonlu kulaklıklar kulak içi ve kulak üstü olarak sınıflandırılırken birçok üstün özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle spor yapanlar için tasarlanan kulak içi modeller, müziğin ritmiyle motivasyonunuzu ve enerjinizi maksimize ediyor. Müziğin tutkusuna kendinizi kaptırırken gelen arama çağrılarına ise yanıt vermeniz oldukça pratik! Üzerinde yer alan tuşlar sayesinde gerekli kontrol ve yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth bağlantı teknolojisini saliselere indirgeyen mikrofonlu kulaklıklar, yüksek şarj gücü ile üstün performans niteliğine imza atmaktadır.

Dış ortam koşulları ve suya dayanıklı formları sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sunarken, ilgili markaların Türkiye distribütörleri tarafından 2 yıl garanti kapsamına tabi tutulmaktadır. Mikrofonlu kulakların belli modellerinde, kullanılmadığı zaman dilimi bazında otomatik uyku modu özelliği devreye girmektedir. Bu sayede şarj ömrü daha uzun süreli dayanmaktadır.

Mikrofonlu Kulaklık Fiyatları

Mikrofonlu kulaklık modelleri ses kalitesi açısından telefon görüşmelerinde daha yüksek bir performansa sahip olurken, kompakt tasarımlarıyla kolayca taşınabilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra firmamız ayrıcalığıyla uygun fiyat stratejisinde satışa sunulmaktadır. Teknoloji dünyasının nabzını tutan üstün markaların, mikrofonlu kulaklık modellerini bünyemizde barındırırken makul rakamlar çerçevesinde sizlerle buluşturmaktayız.

Müzik dinlerken, film izlerken ya da telefon görüşmeleri gerçekleştirirken maksimum ses kalitesini deneyimlemek istiyorsanız rotanızı desibela.com a çevirebilirsiniz. Online alışverişlerinizde ise çeşitli fırsat ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.