Instax Mini 9 Set Fiyatları - Mini 9 Setler - Desibela

Instax Mini 9 Seti

Sosyal medya kullanımının artmasıyla selfie çekimleri daha da önem kazanmaya başladı. Bu kapsamda yeni bir kültür yaratan instax mini 9 fotoğraf makineleri, minimal formları ve işlevsellikleriyle üstün performans gücüne sahiptir. Şipşak fotoğrafçılığa yeni bir boyut kazandıran bu ürünler, bünyesinde barındırdığı özellikleriyle ayrıcalık yaratıyor. Yakın çekim selfie lensi, kayışı ve 2 tane AA alkalin pili, kutunun içerisinde yer alıyor. Instax mini 9 cihazlarıyla çekim yaparken çekim modunu doğru konuma getirmek gerekmektedir. Objektifin üzerinde yer alan ve çevrilebilen halka detayını ışığı yanan modun üzerine getirilmesi doğru olacaktır.

Instax Mini 9 Hediyelik Setlerin İçerisinde Neler Yer Alıyor?

Instax mini 9 seti içerisinde instax aksesuarları yer almaktadır. Fotoğraf çekimi için ihtiyaç duyulan film paketi, yüksek kalitesi ile ürüne uygun formda vücut bulmaktadır. Aynı zamanda minimal deri çanta da instax hediye seti akesuarlarından biridir. Fotoğraf makinesinin kolayca taşınabilmesini sağlayan bu çantaları her yere götürebilir, makinenizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Darbelere ve olası aksiliklere karşı dayanıklılık gösteren instax deri çanta sayesinde fotoğraf makinenizi kusursuz bir biçimde koruyabilirsiniz.

Instax mini çanta sayesinde cihazınızı çıkarmanıza gerek kalmıyor! Çantanın sadece kapağını açarak çekim yapabilir, sıradışı kareler yakalayabilirsiniz. Setin içerisinde yer alan selfie aynası ise fotoğraflarınıza eşsiz bir boyut kazandıracak! Instax mini albümler, setin içerisinde yer alan oldukça sevimli ve minyatür aksesuarlardan biridir. Çektiğiniz fotoğrafları bu albüme yerleştirerek ölümsüzleştirebilirsiniz. Aynı zamanda el askısı içeren instax mini 9 set , Desibela ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Farklı renklerle taçlandırılan instax mini 9  set içerisinde yer alan fotoğraf makinesi modelleri, markamızın özel tasarım hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Instax Mini 9 Hediyelik Set Fiyatları

Sosyal medya kültürüne yeni bir anlam kazandıran instax mini 9 fotoğraf makineleri, set halinde Desibela tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Sunduğu üstün performansın yanı sıra nefis kareler yakalamanızı sağlayan bu ürünler, çeşitli aksesuarlarıyla çok daha eğlenceli, çok daha işlevsel bir form kazanıyor! Üstelik instax mini 9 hediyelik setler , tüm bu özelliklerinin yanı sıra uygun rakamlar çerçevesinde satışa sunuluyor.

Siz de özçekimlerinizi daha canlı ve kalıcı hale getirmek istiyorsanız rotanızı firmamıza çevirebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkarmak için online sipariş sistemimiz üzerinden alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir, sonrasında beğeninize hitap eden seti tercih ederek  anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.


Instax Mini Set İçerisinde Neler Bulunur?

Hediye olarak Instax mini set tercih etmek isteyenle oldukça şık bir hediye seçeneğine sahip olabilir. Instax mini set hediye olarak da sunulabilmesi adına özel olarak hazırlanıyor. Satın alınacak instax mini 11 set içerisinde bir fotoğraf makinesi, piller, çantalar ve fotoğrafların basılabileceği özel filmler bulunuyor. Böylece mevcut mini sete sahip olan kişiler paketi açtığı andan itibaren hemen fotoğraf çekmeye başlayabiliyor.

Instax Mini Set Nerede Satılır?

Instax mini 11 mavi fotoğraf makinesi 10lu film gibi birbirinden farklı seçeneği kullanıcılarına sunan Desibela Instax mini set satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi. Mevcut setlerdeki zengin seçeneklere ek olarak fiyatların da uygun olması, mevcut modellere sahip olmak isteyenlerin Desibela tercih ederek fırsatlardan yararlanabiliyor. Farklı instax set seçeneklerini değerlendirmek ve uygun fiyatlar ile bu setlere sahip olmak istediğinizde siz de Desibela internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Instax Set Fiyatları Ne Kadar?

Set fiyatları, mevcut setlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Instax mini 11 set ve Mavi Fotoğraf Makinesi 20li film gibi daha fazla filme sahip olan bir set seçildiğinde fiyatlar diğer seçeneklere göre daha yüksek olabiliyor. Ancak ortalama 700 TL ile 800 TL arasında değişen etiket fiyatlarına sahip olan Instax set fiyatları, bütçe dostu olduğundan dolayı da satın almayı kolaylaştırıyor.

Instax Set Çeşitleri Neler?

Instax SQ 6 Gri-Siyah Fotoğraf Makinesi ve Mega Hediye Seti, set satın almak isteyenler tarafından en çok tercih edilen paketlerden birisi. Ekstra hediyelerin bulunduğu bu set dahilinde; filmler, farklı aksesuarlar, albümler, mıknatıslı çerçeveler yer alıyor. Böylece hem fotoğraf çekerken hem de fotoğraf çektikten sonra fotoğrafları sergilerken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere mevcut set ile sahi olabilirsiniz. Instax mini set için Desibela üzerinden yapacağınız incelemelerde hem cazip, farklı özelliklere sahip setleri satın alabilir hem de uygun fiyatlar sayesinde ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Instax mini fotoğraf makineleri konusunda aksesuarlardan setlere kadar her ihtiyaca cevap veren Desibela, set satın almak istediğinizde de farklı seçenekleri ile beklentilerinizi karşılayacak.