Nedis Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

TURN200BN
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Nedis Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Nedis Bluetooth Pikap, dahili bataryası sayesinde elektrik olmayan ortamlarda bile en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilmenizi sağlar.

Pikabın önünde yer alan 2 x 9 W güce sahip dahili hoparlörlere sahiptir. Ses seviyesini daha da arttırmak isterseniz RCA çıkışını kullanarak Nedis Bluetooth Pikap’ı kendi ses sisteminize bağlamanız yeterlidir.

Pikabınıza bluetooth bağlantısı olan bir kaynaktan ses akışı sağlayabileceğiniz gibi AUX girişini kullanarak farklı bir kaynaktan çalan sesi pikabın dahili hoparlörü ile dinleyebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz şarkıları kulaklık ile de dinlemeniz mümkündür.

Dahili 1200 mAh pile sahip olan bu yeni nesil pikap 4 saat kadar müzik çalmanıza imkan sunar. (Süre kullanım koşullarına göre değişebilir.)

Nedis Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap, belt drive adı verilen kayışlı sistemle çalışır. Bu çalışma prensibi çalma esnasında meydana gelen titreşimleri engelleyerek kusursuz net ses sağlar.

Nedis Şarjlı Pikap, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

Nedis Bluetooth Pikap otomatik durdurma özelliğine sahiptir. Bu özellik, çalan plak bittiğinde otomatik olarak durur ve ekstra çizilmeleri önleyerek plaklarınızın ömrünü uzatır.

Pikabın üzerindeki şeffaf kapak pikabınızı toza, sıvı dökülmelerine, çizilmelere, suya ve diğer dış etkenlere karşın korumaya yardımcı olur.

 

Teknik Özellikler

 

Frekans tepkisi: 80 Hz - 20 kHz

Cihaz güç girişi bağlantıları: DC 11 x 4 mm

Giriş gerilimi: 5,0 VDC

dB: 40 dB

Bluetooth versiyonu: 4.2

Bluetooth çekim mesafesi: 10 m

 

Paket içeriği

 

Nedis Şarjlı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Şarj kablosu

RCA kablosu

Yedek iğne

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.