Philips BT6900 Wireless Taşınabilir Hoparlör

BT6900B/00
Yorum (0) | Yorum Yap

669,00 TL 329,00 TL
%51İndirimliPhilips BT6900 Wireless Taşınabilir Hoparlör

Gerçekçi ve ses bozulması olmayan müzik için Dijital Ses İşleme

Gelişmiş ses işleme teknolojisi müzik üretimini iyileştirerek her bir notanın kristal netlikte yankılanmasını ve her bir duraklamanın net bir sessizliğe bürünmesini sağlar. Philips'in patentli Dijital Ses İşleme teknolojisi kompakt hoparlörlerin performansını optimum düzeye çıkararak hiçbir ses bozulması olmadan net, ayrıntılı ve güçlü ses sunar.

Bağlantı Özelliği

30 m veya 100 ft'e kadar güçlü Bluetooth bağlantısı

Dayanıklılık ve Malzeme

Dayanıklı yapısı ile darbelere karşı dayanıklı, toz geçirmez ve su geçirmez (IP57)

EverPlay hoparlör son derece sağlamdır; toza, darbeye ve suya karşı dayanıklıdır. Toz hoparlörün çalışmasını etkilemez. En fazla 30 dakika boyunca 1 metreye kadar derinlikteki suyun içerisinde kalabilir. Böylece duşta ve yağmur altında kullanıldığında veya su birikintisine düşürüldüğünde zarar görmez. Darbelere karşı dayanıklı tanımlaması için bu ürün, simüle edilmiş 5 yıllık ürün ömrü güvenilirliğiyle silindir salınım testinden geçirilmek üzere ""İşkence Odasında"" test edilmiştir. Everplay son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Şarj Süresi

Ses seviyesine bağlı olarak 10 saat çalma süresi sunar

Hoparlörün şarj edilmesi genellikle biraz fazla zaman alır. EverPlay, normal USB adaptörden üç kat daha hızlı şarj edebilen hızlı şarj seçeneği sunar. Hoparlörü şarj etmek için yeni Android telefonlarda yaygın olarak kullanılan Qualcomm Quick-Charge adaptörünü (birlikte verilmez) kullanarak şarj süresini daha da kısa hale getirebilirsiniz.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler