Philips Fidelio Nano Kablosuz 5.1 Ev Sinema Sistemi

B1/12
Yorum (0) | Yorum Yap

3.099,00 TL 2.789,10 TL
%10İndirimliPhilips Fidelio Nano Kablosuz 5.1 Ev Sinema Sistemi

Philips Fidelio B1 nano sinema hoparlörü, kompakt tasarımla güçlü, gerçekçi ve etkileyici ses performansını bir araya getiriyor. Kablosuz bağlantı özelliği ve kablo karmaşasını önleyen tasarımı ile her türlü ev sinema ortamına uyum sağlar.

Microbeam teknolojisi, kompakt bir yapıdan güçlü, hassas ses çıkışı sağlar. Çapraz şekilde düzenlenen yüksek hassasiyete sahip dört sürücü (iki tane yanda, iki tane ortada) sesin çok geniş bir dinleme merkeziyle 180 derecelik açı boyunca yayılmasını sağlar. Bu kompakt, dinamik ev sineması hoparlörü sizi aksiyonun derinlerine çeker.

Sinema Sistemi Özellikleri

Dahili 6 amplifikatörlü B1 donanımlı 5.1 kanallar mükemmel ses kalitesi sunar. Aynı hoparlör kanallarını ve yapılandırmasını kullanan bu 5.1 sistemleri, bir önde sol ve sağ, bir orta kanala, iki surround kanala ve bir subwoofer'a sahiptir. Dolby digital pro-logic 2'yi destekler.

Bağlantı Özellikleri

Oynatıcınızın bir ses HDMI girişini/çıkışını 3D olmayan AV alıcınıza bağlayarak muhteşem 3D görüntülerin ve kristal netlikte 5.1 veya 7.1 sesin tadını çıkarın.

Dijital optik giriş

HDMI 1.4 çıkış (ARC)

HDMI IN 1

Ses girişi 3,5 mm jak

USB

Kablosuz bağlantılar Bluetooth APT-X ve AAC
Entegre Bağlantılar             Bluetooth APT-X

Ses Özellikleri

Subwoofer çıkış gücü                 200 W

Hoparlör çıkış gücü                    120 W

Toplam Güç RMS %10 THD       320 W  

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler