Philips Hue Akıllı Led Şerit 1mt Uzatma

915005108901

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Akıllı Led Şerit 1mt Uzatma Kablosu

 

Philips Hue Akıllı Led Şerit 1mt Uzatma Kablosu, sadece Philips Hue Lightstrip Plus'ın Bluetooth uyumlu LED Şerit modelini genişletmek için tasarlanmış bir üründür.

Philips Hue Lightstrip Plus LED Kablo, 1’er metrelik Philips Hue Akıllı Led Şerit’ler ile tam 10 metreye kadar uzatılabilir.

Philips Hue Akıllı Led Şerit 1mt Uzatma, Hue Bluetooth uygulaması ile uyumlu bir üründür. Bluetooth özelliği sayesinde tam 10 adede kadar LED şeridi birbirine ekleyebilir ve tek bir düğme ile ışığı kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue Bluetooth LED Şerit, Google Nest ya da Amazon Echo cihazıyla eşleştirildiğinde Amazon Alexa ve Google Assistant gibi akıllı asistanlar ile uyumlu çalışır. Böylece, basit sesli komutlarla bir odadaki birçok ampulü ya da sadece bir lambayı kolayca kontrol edebilirsiniz.

1600 lümenlik yüksek ışık çıkışına sahip Philips Hue şerit aydınlatma, hem dekoratif hem de işlevsel kullanım için yeterli ışık sağlar.

Philips Hue Akıllı LED Lamba, 16 milyondan fazla renk ve sıcak-soğuk beyaz ışık tonuna sahiptir.

Şerit lambanızı kişisel zevkinize göre kısık ya da daha aydınlık olarak kullanabilir ve ışıklarınızı günlük ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde mükemmel ton ve parlaklıkta ayarlayabilirsiniz.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Philips Hue Akıllı Led Şerit 1mt Uzatma, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirildiğinde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır. Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar. (Sesli asistan özelliği için HUE Bridge gereklidir.)

Philips Hue Akıllı LED Şerit, tüm Philips Hue ürünleri gibi Hue Bridge cihazı ve Philips Hue uygulaması ile uyumludur. Hue Bridge cihazını ve Philips Hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilir, zamanlayıcıları kullanabilir, günlük rutinlerinizi ayarlayabilir ve Hue serisine ait cihazların daha birçok özelliği kullanabilirsiniz. (Hue Bridge ayrı olarak satılır.)

 

Philips Hue Bluetooth Özellikli Akıllı LED Şerit Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2000-6500 K

Kesilebilirlik: Evet

Uzatılabilirlik: Evet

Giriş Gerilimi: 220V-240V

Maks. bekleme gücü: 0,5 W

Toplam lumen çıkışı

Armatür: 950

Uzatmalar dahil: 1600

Watt: 11,5 W

 

Ürün Boyutları

 

Yükseklik: 0,55 cm

Uzunluk: 100 cm

Genişlik: 1,45 cm

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.