Philips Hue Akıllı LED Şerit 2mt V4 Bluetooth Özellikli Güç Adaptörü Dahildir

929002269101

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Akıllı LED Şerit 2mt V4

 

Philips Hue Akıllı LED Şerit 2mt V4, 2 metre uzunluğunda tamamen esnek ve dış mekanlarda kullanıma uygun, kesilebilen ve uzatılabilen bir LED ışık şerididir.

LED lamba paketinin içinde yer alan soket klipsini, kestiğiniz şeride takarak kalan parçayı başka bir alanda kullanabilirsiniz.

Philips Hue Lightstrip Plus LED Kablo, 10 metreye kadar uzatılabilir. (Sadece bluetooth uyumlu modelle uzatılabilir.)

1600 lümenlik yüksek ışık çıkışına sahip Philips Hue şerit aydınlatma, hem dekoratif hem de işlevsel kullanım için yeterli ışık sağlar.

Philips Hue Akıllı LED Şerit 2mt V4, Hue Bluetooth uygulaması ile uyumlu bir üründür. Bluetooth özelliği sayesinde tam 10 adede kadar LED şeridi birbirine ekleyebilir ve tek bir düğme ile ışığı kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue Bluetooth LED Şerit, Google Nest ya da Amazon Echo cihazıyla eşleştirildiğinde Amazon Alexa ve Google Assistant gibi akıllı asistanlar ile uyumlu çalışır. Böylece, basit sesli komutlarla bir odadaki birçok ampulü ya da sadece bir lambayı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue Akıllı LED Lamba, 16 milyondan fazla renk ve sıcak-soğuk beyaz ışık tonuna sahiptir.

Şerit lambanızı kişisel zevkinize göre kısık ya da daha aydınlık olarak kullanabilir ve ışıklarınızı günlük ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde mükemmel ton ve parlaklıkta ayarlayabilirsiniz.

Philips Hue Akıllı LED Şerit, tüm Philips Hue ürünleri gibi Hue Bridge cihazı ve Philips Hue uygulaması ile uyumludur. Hue Bridge cihazını ve Philips Hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilir, zamanlayıcıları kullanabilir, günlük rutinlerinizi ayarlayabilir ve Hue serisine ait cihazların daha birçok özelliği kullanabilirsiniz. (Hue Bridge ayrı olarak satılır.)

 

Philips Hue Bluetooth Özellikli Akıllı LED Şerit Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2000-6500 K

Kesilebilirlik & Uzatılabilirlik: Evet

Giriş: 220V-240V

Maks. bekleme gücü: 0,5 W

Toplam lumen çıkışı: 1600

Watt: 20 W

 

Ürün Boyutları

 

Yükseklik: 0,55 cm

Uzunluk: 200 cm

Genişlik: 1,45 cm

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.