Philips Hue Bağlantı Köprüsü

 

Philips Hue Bridge, Philips Hue akıllı aydınlatma sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir.

50 adede kadar ampul ve aksesuar bağlamanıza ve tüm bu cihazları kolayca kontrol etmenize imkan tanıyan Philips Hue Bridge ses ile de kontrol edilebilir.

Hue Bridge ile günlük rutinleri, zamanlayıcıları, özel ışık modlarını ve daha fazlasını aktif olarak kullanabilirsiniz.

Hue Bridge, akıllı ampuller ve Hue uygulaması ile uyumlu olarak çalışır. Hue Bridge, 12 aksesuara kadar aksesuar bağlantısına izin vererek evinizi tamamen akıllı bir eve dönüştürmenizi olanak sunar.

Hue Bridge, 50 adede kadar HUE ampul bağlamanıza izin verir. Tek bir Hue Bridge ve Hue uygulaması ile evinizin hem içindeki hem de dışındaki ışıkları kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca akıllı aydınlatma sisteminizi, akıllı kısma anahtarları ve hareket sensörleri gibi çeşitli cihazlarla da zenginleştirebilirsiniz. (Akıllı anahtar, hareket sensörü gibi aksesuarlar ayrı olarak satın alınmalıdır.)

Philips Hue uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

Philips Hue uygulamasında, güvenli ve az güç gerektiren ZigBee teknolojisi kullanılır. ZigBee teknolojisi sayesinde tüm Hue akıllı ampulleriniz, en yeni özellikler ve sistemsel iyileştirmelerle güncellenir.

 

Philips Hue Bridge Teknik Özellikleri

 

Çap: 88 mm

Frekans: 2400-2483,5 MHz

Yükseklik: 26 mm

Maksimum aksesuar sayısı: 12

Maksimum ampul sayısı: 50

Güç adaptörü: 100-240 V AC / 50-60 Hz

Güç tüketimi: 250mA max

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.