Philips Hue Beyaz E27 Duylu Bluetooth Özellikli 2li Akıllı Ampul Ekopaketi

929001821605

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Beyaz E27 Duylu Bluetooth Özellikli 2’li Akıllı Ampul Ekopaketi

 

Philips Hue E27 2’li Akıllı Ampul Ekopaketi, yumuşak beyaz ışıklı 2 adet akıllı ampul içermektedir. 

Philips Hue E27 ampulün tüm harika özelliklerini, HUE bluetooth uygulaması, diğer HUE uygulamaları ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Philips Hue E27, Hue ailesinin diğer aksesuarları ile de uyumludur.

Hue E27 beyaz ampul, bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile de kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla evinizdeki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. E27 akıllı ampulü, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır.

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği, hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

*Bu ürün Philips HUE Bluetooth uygulaması, diğer Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue E27 Beyaz Bluetooth Akıllı Ampul Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2700K (sıcak beyaz)

Enerji verimliliği: A+

Giriş gerilimi: 220V-240V

Işık çıkışı: Sıcak beyaz ışık

Lümen çıkışı: 806 lm

Maks. çalışma gücü: 9 W

Maks. bekleme gücü: 0.5 W

Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Bluetooth Uygulamasına veya Hue Bridge'e bağlıyken)

Dimerlenebilme: Evet

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.