Philips Hue Bloom V4 Beyaz

 

Philips Hue Bloom V4 Beyaz, milyonlarca renk arasından seçtiğiniz renkler ile odanızı aydınlatan küçük, çok yönlü ve bluetooth uyumlu bir masa lambasıdır.

Bloom, tak çalıştır tasarımı sayesinde oldukça basit kullanım sağlar. Evinizin birçok noktasında kullanıma uygun olan HUE Bloom Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz.

HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına ve HUE Brigde cihazına bağlanabilir.

Philips Hue Bloom bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile de kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla evinizin bir odasındaki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips HUE Bloom V4, uygulamalar ve HUE aksesuarları ile uyumlu bir masa lambasıdır. Uygulama üzerinden kendi renk tasarımınızı seçerek ya da oluşturarak duvarınızı veya istediğiniz bir yüzeyi, seçtiğiniz renk ambiyansı ile renklendirebilirsiniz. 

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

 

*Bu ürün Philips HUE Bluetooth uygulaması, diğer Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue Bloom V4 Beyaz Teknik Özellikleri

 

Kullanım ömrü: 25.000 saat (max.)

Toplam Lümen çıkışı: 500

Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans

Birlikte verilen ampulün Watt gücü: 7.1 W

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Kablo uzunluğu: 2 m

Boyutlar: 10,1 cm (Y) x 12,6 cm (U) x 12,9 cm (G)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.