Philips Hue Renkli E27 Duylu Akıllı Ampul

929001257303

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

659,90 TL 459,99 TL
%30İndirimli
12 X 42,59 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu Akıllı Ampul

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu Akıllı Ampul, yumuşak beyaz ışıklı ve renkli ambiyanslı 1 adet akıllı ampul içermektedir. Bu ampuller, sıcak-soğuk beyaz ışığın 50.000 tonunun yanı sıra 16 milyon renk sunan ampullerdir.

Philips Hue Renkli E27 ampulün tüm harika özelliklerini, HUE uygulaması, HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına,  HUE Brigde cihazına ve diğer Hue aksesuarlarına bağlanabilir.

Philips Hue uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

 

*Bu ürün Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Sesle kontrol özelliği de dahil ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu Akıllı Ampul Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2000K-6500K +16 million colors

Enerji verimliliği: A+

Giriş gerilimi: 220V-240V

Kullanım ömrü: 25.000 saat

Işık çıkışı: 16 milyon renkle

Lümen çıkışı: 4000 K'de 806 lm

Maks. çalışma gücü: 9 W

Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000

Güç faktörü: >0.5

Dimerlenebilme: Evet

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Uygulama veya Hue Bridge'e bağlıyken)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.