Philips Hue Renkli E27 Duylu 2li Kumandalı Akıllı Başlangıç Seti

929002216806
Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Renkli E27 Duylu 2li Kumandalı Akıllı Başlangıç Seti

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu Renkli Akıllı Ampul, yumuşak beyaz ışıklı ve renkli ambiyanslı 2 adet akıllı ampul, Hue Bridge ve Hue Akıllı kumanda içermektedir. Bu ampuller, sıcak-soğuk beyaz ışığın 50.000 tonunun yanı sıra 16 milyon renk sunan ampullerdir.

Bu başlangıç kiti ile Philips Hue E27 renkli ampul ve diğer HUE aydınlatma ürünlerinin tüm harika özelliklerini kolayca kontrol edebilirsiniz. HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına ve HUE Brigde cihazına bağlanabilir.

Kiti kolayca kurarak, aydınlatma sisteminizi hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Philips Hue uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Philips Hue E27 Renkli Akıllı Ampul ile birlikte paketin içinde yer alan kısma anahtarı, ampulünüzün ışık seviyesini kolayca kontrol etmenizi sağlar. Kablosuz kullanımı sayesinde evinizin istediğiniz bir yerine yerleştirebileceğiniz bu kısma anahtarına 10 adede kadar HUE lamba ekleyebilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu 2li Kumandalı Akıllı Başlangıç Seti

 

Renk sıcaklığı: 2000K-6500K +16 million colors

Enerji verimliliği: A+

Giriş gerilimi: 220V-240V

Kullanım ömrü: 25.000 saat

Işık çıkışı: 16 milyon renkle

Lümen çıkışı: 4000 K'de 806 lm

Maks. çalışma gücü: 9 W

Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000

Güç faktörü: >0.5

Dimerlenebilme: Evet

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Uygulama veya Hue Bridge'e bağlıyken)

 

Philips Hue Bridge Teknik Özellikleri

 

Çap: 88 mm

Frekans: 2400-2483,5 MHz

Yükseklik: 26 mm

Maksimum aksesuar sayısı: 12

Maksimum ampul sayısı: 50

Güç adaptörü: 100-240 V AC / 50-60 Hz

Güç tüketimi: 250mA max

 

Philips Hue Kısma Anahtarı Teknik Özellikleri

 

Pil: 1 x CR2450 (ürünün içinde yer almaktadır)

IP değeri: 20

Kullanım ömrü: 50.000 açma-kapama

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.