Philips Hue Renkli E27 Duylu Kumandalı Bluetooth Özellikli 3lü Akıllı Başlangıç Seti

929002216805

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Beyaz Ambiyans GU10 Duylu 2li Akıllı Spot Ampul Ekopaketi

 

Philips Hue GU10 Akıllı Spot Ampul, sıcaktan soğuğa doğru beyaz ışığın bütün tonlarını sunan akıllı bir ampuldür. Paketin içinde 2 adet Philips Hue Beyaz Ambiyans GU10 Duylu Akıllı Ampul bulunmaktadır.

Philips Hue beyaz ambiyanslı GU-10 ampul modellerinin tamamı, mevcut spot aydınlatma armatürlerinize kolayca uyum sağlar.

Philips Hue GU10 ampulün tüm özelliklerini, HUE uygulaması ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. GU10 akıllı ampul, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır.

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

 

*Bu ürün Philips Hue uygulamaları ve Philips Hue aksesuarları ile uyumludur. Dimerlenebilme, ses ile kontrol de dahîl olmak üzere ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips Hue serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue GU10 Akıllı Spot Ampul Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2200-6500 K

Çap: 50 mm

Işık çıkışı: Sıcak beyazdan soğuk günışığına

Giriş gerilimi: 240V

Kullanım ömrü: 15.000 saat

Lümen çıkışı: 250 Lümen

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Hue bridge'e bağlıyken)

Dim edilebilme: Evet

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.