Philips Hue Signe Masa Lambası

915005871501

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.779,90 TL 999,99 TL
%44İndirimli
12 X 92,59 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Philips Hue Signe Masa Lambası

 

Philips Hue Signe Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz.

Philips Hue Signe masa lambasının tüm harika özelliklerini, HUE uygulaması, bluetooth ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz. (Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge cihazı, ayrı olarak satın alınmalıdır.)

Hue Bluetooth uygulamasını kullanarak evinizin herhangi bir odasındaki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Bluetooth uygulaması, 10 adede kadar ışığı kontrol etmenize imkan sağlar.

Philips Signe Bluetooth Masa Lambası, HUE uygulaması ve üzerindeki kontrol düğmesi ile kontrol edilebilir. Masa lambasının fonksiyonel farklı ışık modları bulunur.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Hue Signe Bluetooth Masa Lambası, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır. Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar. (Sesli asistan özelliği için HUE Bridge gereklidir.)

Philips Hue uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Kullanım ömrü: 25.000 h (max.)

Armatürün toplam lumen çıkışı: 1050 lm

Şebeke elektriği: 50-60 Hz

Dimerlenebilme: Evet

Ampul sayısı: 1

Birlikte verilen ampulün Watt gücü: 14 W

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Koruma sınıfı: III - güvenli, ekstra düşük gerilim

Duy değişikliği: Yapılamaz

Değiştirilebilen ışık kaynağı: Hayır

Boyutlar: 62,8 cm (Y) x 7,7 cm (U) x 6,5 cm (G)

Kablo uzunluğu: 1,8 m

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.