Philips İzzy Siyah Çok Odalı Wireless Hoparlör

BM5B/10
Yorum (0) | Yorum Yap

939,00 TL 459,00 TL
%51İndirimliPhilips İzzy Siyah Çok Odalı Wireless Hoparlör

Philips izzy kablosuz çoklu oda hoparlörü, müziği Bluetooth ile kablosuz olarak oynatır. Bir tuş dokunuşuyla en fazla 5 izzy hoparlör, müziği her bir odada aynı anda ve kolayca oynatır. Kolay kurulum: Yönlendirici, parola veya uygulama gerektirmez.

Birden Çok Oda da Müzik Keyfi

izzylink™, kablosuz ağ oluşturmak üzere birden fazla hoparlör arasında bağlantı kurmak için IEEE 802.11n standardını kullanan bir kablosuz bağlantı teknolojisidir. Ağ; yönlendirici, Wi-Fi şifresi veya kurulum için herhangi bir akıllı cihaz mobil uygulaması gerektirmeden en fazla beş hoparlör arasında bağlantı kurabilir. Aynı anda farklı odalarda çalan müziğin keyfine varmak için izzy hoparlörleri kolayca ağa ekleyebilirsiniz. Hoparlörler, bağımsız kullanım için tekli mod veya birden çok odada müzik için grup modu arasında tek dokunuşla değiştirilebilir.

Kolay Kurulum

Kurulum için yönlendirici, parola veya uygulama gerekmez. İlk kurulum için iki hoparlör üzerindeki "GROUP" butonuna uzun basmanız yeterlidir. Üçüncü, dördüncü veya beşinci hoparlörü eklemek için işlemi tekrarlayın. "Group" butonuna her uzun basış, her seferinde yeni bir hoparlör ekler. Birden çok odada müzik dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kurulum tamamlandığında, izzylink™ ağı hoparlörler bağlı olmadığında bile kayıtlı tutulur.

Teknik Özellikler

Birinci sınıf ses sunan 2 x 2,5 inç sürücüyle donatılan Izzy çoklu oda hoparlörleri, odayı dolduran güçlü ses yaratır. Bas portları ise düşük frekansları güçlendirerek etkileyici ve dinamik bir deneyim sunar.

Ağırlık

1,123, kg

Boyutlar

Ürün boyutları :                    165 x 118 x 165 mm

Ambalaj boyutları:                269 x 211 x 158 mm

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.