Philips TAH8507BK/00 Siyah ANC Pro Hi-Res Mikrofonlu Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

TAH8507BK/00
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Philips TAH8507BK/00 Siyah ANC Pro Hi-Res Mikrofonlu Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

 

Philips TAH8507/00 ANC Kulaklık, Aktif Gürültü Önleme ve Pro Hi-Res  özelliğine sahip bir bluetooth kulaklıktır. 

Kulaklığın çıkarılabilir mikrofonu ofis, online toplantılar vs. için kullanım kolaylığı sağlar. Bu mikrofon, sesinizi karşı tarafa daha net iletir.

Gelişmiş aktif gürültü önleme özelliği sayesinde dış sesleri engelleyerek, sadece duymak istediğiniz sese odaklanabilirsiniz. İstediğiniz zaman farkındalık modunu açarak ANC’yi devre dışı bırakabilirsiniz. 

Hızlı bağlantı için kulaklığın takılabilir bluetooth dongle soketini kullanabilirsiniz. Çok noktalı bluetooth bağlantısı kulaklığın aynı anda iki cihaza bağlanmasını sağlar. Böylece bilgisayarınızda müzik dinlerken telefonunuza gelen çağrıyı kulaklığı çıkarmadan ya da geçiş yapmadan hızlıca yanıtlayabilirsiniz.

Yumuşak kulaklık başlıkları ve hafif kafa bandı uzun süreli kullanımı daha konforlu hale getirir. Kulaklığın özel tasarımı ve mükemmel ayarlanmış 40 mm neodimyum akustik sürücüleri sesi mükemmel şekilde iletir. Bu özel tasarım ANC modu kapalıyken bile pasif gürültü önleme özelliği sağlayarak sesin dışarıdan başkaları tarafından duyulmasını önlemeye yardımcı olur.

Kulaklık ile birlikte kabloyu kullanarak en sevdiğiniz şarkıların ya da filmlerin sesini daha yüksek çözünürlükte duyabilirsiniz.

55 saate kadar çalma süresi sağlayan bu kulaklık hızlı şarj özelliği ile de 15 dakikalık şarj ile 5 saat kullanım süresi sunar. ANC modu açıkken kullanım süresi 45 saattir. Şarjınız bittiğinde kulaklığı ses kablosu ile kablolu olarak kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Philips Headphones uygulaması ile dinlediğiniz müziğin ses ayarlarını özelleştirebilirsiniz. İster kendi ses ayarlarınızı yapabilir isterseniz de hazır ses şablonlarını kullanabilirsiniz. ANC de dahil kulaklığın tüm ayarlarını uygulamadan kontrol edebilirsiniz. 

Dokunmatik kontrol tuşları ile aramalarınızı, ses düzeyini ve müziği yönetebilir, sesli asistanınıza erişebilirsiniz. Dokunmatik tuş özelliğini uygulamadan açıp kapatabilirsiniz. 

Kulaklığı katlayarak kendi özel çantasında kolayca taşıyabilirsiniz. 

 

Teknik Özellikler

Empedans: 32 Ohm

Hoparlör çapı: 40 mm

Hassasiyet: 96 dB (1KHz)

Frekans aralığı: 7 - 40.000 Hz

Maksimum güç girişi: 30 mW

Bluetooth sürümü: 5.0

Ses kablosu soketi: 2.5 mm-3.5 mm

 

Garanti Süresi

2 yıl Philips Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.