Planet Buddies Penguen Kablolu Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

PBD.PNG.TUR
Yorum (0) | Yorum Yap 

Planet Buddies Penguen Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

 

Planet Buddies'in kulaklıkları, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen seviye olan 85 desibel ile sınırlıdır. Kulaklıklarımızdaki çocuklar için güvenli ses sınırı, gürültüye bağlı işitme kaybını önlemeye yardımcı olur. Maksimum 85 desibel seviyesinde dinleme, günde 8 saate kadar sesin keyfini çıkarmayı güvenli hale getirir ve 3+ yaş çocuklar için uygundur.

Benzersiz bir kafa bandı deseni ile canlı renklerde sunulan ve kulaklıklara basılmış olan Planet Buddies kulaklıklar, kulak yastıkları ve kafa bandı üzerindeki süper yumuşak dolguyla eğlenceli, şık ve ultra rahat olacak şekilde tasarlanmıştır.

Güç ve dayanıklılık sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden üretilen kulaklıklar, küçük çocukların tutmasına, düşürmelerine ve çarpmalarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen katlanabilir ve kompakt olan kulaklıklar, koruma ve kolay taşıma için çevre dostu bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

Hat içi mikrofon ve aramaları yanıtlamanıza / sonlandırmanıza, müziği duraklatmanıza ve çalmanıza, parçaları atlamanıza ve Siri / Google Now'ı etkinleştirmenize olanak tanıyan çok işlevli kontrol düğmesi içerir.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.