Polaroid Now Siyah Beyaz Instant Fotoğraf Makinesi ve 24'lü Film Hediye Seti

NPOL9059-24

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.979,00 TL 1.880,05 TL
%5İndirimli
12 X 174,08 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Polaroid Now Siyah Beyaz Instant Fotoğraf Makinesi ve 24'lü Film Hediye Seti

  

Polaroid Now Fotoğraf Makinesi, hayatınızın her anını fotoğraflamak için üretilmiş, bas-çek analog anlık fotoğraf makinası modellerinden biridir.

Setin içinde Polaroid Now Siyah Beyaz Fotoğraf Makinesi ile birlikte 3 adet 8’li film yer almaktadır. Böylece set size ulaştığında hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Polaroid Color i-Type Film içinde 8’li filmden oluşan 1 adet film kartuşu bulunur. Bu setin içinde 3 adet 8’li film kartuşu yani toplamda 24 adet film kağıdı bulunur.

Film paketlerinin 2 adedi renkli 1 adedi ise siyah beyazdır.

Polaroid markasının en yeni modellerinden biri olan Now Fotoğraf Makinası’nın en dikkat çekici özelliklerinden biri otomatik odaklama 2 ‑ lens sistemi özelliğidir.

Otomatik odaklama 2 ‑ lens sistemi özelliği sayesinde fotoğraf makinanız, bulunduğunuz ortama göre uygun olan lensi kendisi seçer. Böylece zorlu ışık koşullarında dâhi çoğu zaman flaş kullanmaya gerek kalmadan çok daha net ve keskin fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Fotoğraf makinasının çift pozlama özelliği, iki farklı anı tek bir karede birleştirebilmenizi sağlar. Çift pozlama modunu kullanarak çok daha sanatsal fotoğraflar çekebilirsiniz.

Aynı zamanda otomatik zamanlayıcı ve hassas flaş özelliklerini kullanarak, daha yaratıcı fotoğraflar çekmeniz de mümkündür. Böylece çektiğiniz fotoğraflara siz de dâhil olabilirsiniz. (Otomatik zamanlayıcı 9 saniyede çekim yapar.)

Fotoğraf makinasının özel olarak geliştirilmiş flaşı, fotoğraf karesinde yer alan herkesin çok daha iyi görünmesine sağlar.

Polaroid Now fotoğraf makinası i-Type film ve 600 film modelleri ile uyumludur. Ayrıca fotoğraf makinası dahili 750mAh lityum-iyon pile sahiptir. 

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Polaroid Now Siyah Beyaz Instant Fotoğraf Makinesi

2 adet Polaroid Color Film For I-Type Film

1 adet Polaroid B&W Film For I-Type Film

USB şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.