Razer Kraken Ultimate Siyah Oyuncu Kulaklığı

22.0357

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.549,00 TL 1.279,00 TL
%17İndirimli
12 X 118,43 taksit seçenekleri ile


 

Razer Kraken Ultimate Siyah Oyuncu Kulaklığı

 

Razer Kraken Ultimate Siyah Oyuncu Kulaklığı, aktif gürültü önleyici mikrofona ve özel ayarlı 50 mm sürücülere sahip bir kulaklıktır.

Razer Kraken Ultimate Gaming Kulaklık, geleneksel 7.1 surround sesi geride bırakan THX ses teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, sesi 360 derecelik bir kürede konumsal olarak üretir ve çevresel farkındalığınızı arttırır. Böylece oyuna daha fazla hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Kulaklığın özel ayarlı 50 mm sürücüleri, daha doğal bir ses üretmeye yardımcı olur ve her ses detayını mükemmel şekilde yakalar.

Razer Kraken Ultimate Kulaklık’ın aktif gürültü önleyici mikrofonu siz konuşurken gürültüyü algılar ve yok eder. Böylece sesiniz karşı tarafa çok daha net ve kusursuz iletilir.

Özel soğutmalı jel kulak yastıklarına sahip olan Razer Ultimate Kulaklık, uzun süren oyun seanslarında bile konforlu kullanım sağlar.

Boksit alüminyum çerçeve ve paslanmaz çelik kafa bandı kulaklığınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için daha dayanıklı kılarken aynı zamanda hafif ve daha esnek hale getirir.

Kulaklığınızın RGB aydınlatmasını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Frekans aralığı: 20Hz – 20kHz

Dİrenç: 32 Ω (1 kHz)

Hassasiyet: 112 dB (1 kHz)

Bağlantı türü: USB 

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.