Razer Kraken X 7.1 Surround Siyah Oyuncu Kulaklığı

22.0347

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

599,00 TL 519,00 TL
%13İndirimli
12 X 48,06 taksit seçenekleri ile


 

Razer Kraken X 7.1 Surround Siyah Oyuncu Kulaklığı

 

Razer Kraken X 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı, sadece 250 gr ağırlığa sahip ultra hafif bir oyun kulaklığıdır. 7.1 surround sese sahip olan bu kulaklık oyun esnasında sesin nereden geldiğini son derece hızlı biçimde algılamanızı sağlar.

Kulaklığın 40 mm özel sürücüleri sesi en ince detayına kadar iletir ve her zaman net ve dengeli ses iletir. *Yalnızca Windows 10 64-bit'te mevcuttur.

Esnek ve bükülebilir mikrofon, ağzınızdan gelen sese odaklanıp kaydetmek için kardioid adı verilen bir teknoloji kullanır. Bu teknoloji, arkadan ve yanlardan gelen gürültüyü bastırarak sesini daha net yakalamaya yardımcı olur. Sol kulaklığın altında yer alan tuşu kullanarak mikrofonun sesini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kulaklığın yumuşak deri malzeme ile kaplı hafızalı köpük yastıkları uzun saatler boyunca süren oyunlarda bile üstün konfor sunarak rahat kullanım ve ses yalıtımı sağlar. Kafa bandının yumuşak dolgusu gerginliği önlemek için başınızdaki baskıyı hafifletirken, özel olarak tasarlanmış sıkma özelliği kulaklığın kafanızda rahat ve ölçülü bir uyum sağlaması için sağlam bir tutuş oluşturur.

Razer Kraken X Oyun Kulaklığı, PC, Mac, Xbox One*, PS4, Nintendo Switch ve 3,5 mm ses jakına sahip mobil cihazlarla uyumludur. *Xbox One Stereo Adaptörü gerekli olabilir, ayrıca satın alınmalıdır.
*7.1 surround ses yalnızca Windows 10 64-bit'te mevcuttur.

 

Teknik Özellikler

 

Frekans aralığı: 12Hz – 28kHz

Dİrenç: 32 Ω (1 kHz)

Hassasiyet: 109 dB (1 kHz)

Bağlantı türü: 3,5 mm jak

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.