Sennheiser GSP 500 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

SK-507261
Yorum (0) | Yorum Yap

1.599,00 TL 

Sennheiser GSP 500 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser GSP 500 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı, oyunu profesyonelce oynamak için tasarlandı.  

Profesyonel oyun severler ve oyun dünyasında profesyonelliği kendisine hedef olarak seçenler bu dünyada rekabet hangi seviyelere tırmandığını çok iyi bilirler. Bu nedenle oyuncu kulaklığı seçerken de birçok can alıcı kriterin bir arada toplandığı ürünleri seçmek isterler.

Sennheiser GSP 500 gamer kulaklık rakipsiz Hİ-Fİ ses kalitesi ve açık akustik kulak kapsülü ile donatılmıştır. Bu sayede gerçekçi ses ve çevresel ses karakteri ile oyunlarınızı gerçeklikten ayrılamayacak bir seviyeye taşıyarak size kendinizi oyunun içinde gibi hissettirir. Üstelik bu özellik kulaklığınızla her detayı net biçimde duymanız ve hızla tepki vermeniz anlamına da gelir.

Sennheiser GSP 500 Oyuncu Kulaklığı da ergonomik tasarımı, ayarlanabilir kafa bandı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayarak oyun deneyimini mükemmel hale getirir. Yeni geliştirilen kulak yastıkları hava alabilen bir yapıya sahiptir ve bu da sıcak havalarda bile yastığın kulağınıza yapışmasını önler.

Sennheiser Gaming Kulaklık GSP 500, inovatif kafa bandı ile kulaklığın kafaya uyguladığı baskı kuvvetinin rahatça ayarlanmasını sağlar. Kafa bandı barındırdığı ikili metal menteşeler ile surat şekli ve kafa yapısına göre farklılaşmış bir konfor sunar.

Sennheiser Gamer Kulaklık gürültü önleme özelliği sayesinde kristal netliğinde ses sunarak oyun sırasında iletişimi çok daha anlaşılır ve net hale getirir.

Kulaklığınızın dahili mikrofonunu dilediğiniz gibi bükerek istediğiniz konuma kolayca getirebilir ve yuları kaldırarak ‘Mute’ yani sessiz konuma da getirebilirsiniz.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser GSP 500 oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Sennheiser GSP 500 Profesyonel Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Renk: Siyah

Kullanım Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen

Frekans Aralığı (Hoparlör): 10 Hz - 30.000 Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 10 Hz - 18.000 Hz

Ses Şiddet Seviyesi (SPL):  107 dB SPL @ 1 kHz, 1V RMS

Bağlantı Tipi: 2 X 3.5mm Jaklı PC Kablosu / 1 X 3.5mm Jaklı Konsol Kablosu

Kablo Uzunluğu: 2.5m PC Kablosu / 1.5m Konsol Kablosu

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık

Mikrofon Ses Alım Yapısı: Çift Yönlü ECM

Mikrofon Hassasiyeti: -47 dBV/PA

Ağırlık: ~358g

Empedans: 28 Ohm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser GSP 500 Profesyonel Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

1 adet GSA 505 PC Kablosu

1 Adet GSA 506 Konsol Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.