Sennheiser HD 2.20s Siyah Kulak Üstü Kulaklık

SK-506718

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapSennheiser HD 2.20s Siyah Kulak Üstü Kulaklık

HD 2.20 s kulaklık, hareket halindeyken tatmin edici dinleme deneyimi için, Sennheiser ses kalitesini ve en yüksek taşınabilirliği sunar. Kompakt kulak üstü tasarım, kulağınızın üstüne emniyetle ve rahatlıktan ödün vermeden oturur.

SENNHEİSER HD 2 SERİSİ – HAREKET HALİNDEYKEN ÜSTÜN MÜZİKALİTE

Efsanevi Sennheiser kalitesi hiç bu kadar canlı görünmemişti. Yeni HD 2 serisi, zarif bir minimalist dizayna sahip olmayı ve bu minimalist dizayna rağmen hareket halindeki hayata uyum sağlayabilecek kadar dayanıklı olmayı başardı. Mobil cihazınız aracılığıyla ve nerede olursanız olun, müziklerinizi hayata geçirecek bir ses kalitesi ile…

Ses cihazınızın çıkışına bağlayın ve portatif cihazınızın performansından sonuna kadar yararlanın.

SENNHEISER HD 2.20S

Bu becerikli, dayanıklı ve şehirli güzel, müziğinizin tadını çıkarmanızı ve çağrılarınızı yönetmenizi sağlarken, rahat ve yumuşak kulak yastıkları da dış dünyanın gürültüsünü sizden uzak tutar.

HAFİF SEYAHAT EDİN VE HAZZEDİN

HD 2.20s mobil hayatınızın daha keyifli hale gelmesi için tasarlanmıştır. Bu yüzden çok ince, hafif ve aynı zamanda sağlamdır. Dolaşmaya dayanıklı kablosu tümleşik bir yardımcıyla gelir; çağrılarınızı yanıtlamanıza ve müziğinizi kontrol etmenize yarayan tek tuşu ve mikrofon. Son ve önemli olarak, katlanabilir kafa bandı sayesinde HD 2.20s’i ne zaman isterseniz kolaylıkla kaldırıp, saklayabilirsiniz.

BAS SİZİNLE OLSUN

HD 2.20s göze ince ve zarif göründüğü kadar, kulağa da harika bir şekilde güçlü gelir. Kapalı kapsül, kulak üstü yapısı dış gürültüleri azaltarak, mükemmel ses reprodüksiyonu ve vurgulu bas tepkisi için sahne yaratır. Son derece rahat, özel yapay deri kulak yastıkları sayesinde de bu tecrübenin, neredeyse sonsuza kadar, tadını çıkarabilirsiniz

SOKAKLARDA STİLLE YÜRÜYÜN

HD 2.20s’in esnek ve zarif iskeleti ile etkileyici ve sade bir siluet yaratılmıştır. Parlak detayları ile klasik siyah görüntüsü, hem zamansız hem de şimdidedir. Hem varlığı hem de stili ile HD 2.20s “duyduğun gibi görün” sözüne atıftır.

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

1 adet HD 2.20s Kulaklık

1 adet HD 2.20s Kulaklık

Teknik Özellikler

Renk Siyah

Empedans 26 Ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör) 18 Hz - 18.000 Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon) 100 Hz - 10.000 Hz

Ses Şiddet Seviyesi (SPL) 112 dB (1kHz/1Vrms)

Toplam Harmonik Bozulma (THD) <0,5% (1kHz/100dB)

Kullanım Şekli Kafa Üstü

Kapsül Tipi Kulak Üstü

Bağlantı Tipi 3.5mm açılı giriş

Kablo Uzunluğu 1.4 m

Sürücü ve Kulaklık Tipi Dinamik Sürücü / Kapalı Kulaklık 

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.