Sennheiser HD 559 Siyah High End Kulak Üstü Kulaklık

SK-506828

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Sennheiser HD 559 Siyah High End Kulak Üstü Kulaklık

 

Sennheiser HD 559 kulaklık, açık kapsüllü ve kulak çevreleyen bir kulaklıktır. HD 559 kulaklık ev eğlence sistemlerinin her alanında muhteşem performans ve kalite isteyen kullanıcılar için ideal bir çözümdür.

Popüler HD 500 serisinin en sevilen ürün gruplarından biri olan yeni HD 5 serisi yüksek kaliteli kulaklıklardan oluşuyor. Yeni HD 5 serisi ‘Ergonomik akustik düzeltme’ (E.A.R.) teknolojisi gibi patentli sürücü teknolojilerine sahiptir. Bu sayede, kulaklığınız ses sinyallerini direkt kulaklarınızın içine yönlendirir.

HD 559 kulaklık Sennheiser’ın patentli sürücü teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Konforlu kullanımı ve çekici tasarımı ile kullanıcısını kendine hayran bırakan bu kulaklık ev eğlence sisteminizi kullanırken de vazgeçilmeziniz olacak…

Evinizdeki ses sisteminizi daha yüksek performansla dinlemenizi sağlayan Sennheiser HD 559 kulaklık, size derin ve karakterli basları ile mükemmel bir ses tecrübesi sunacak. Bütün favori müziklerinizi Sennheiser HD 559 ile yeniden keşfedeceksiniz!

HD 559, büyük ve çıkarılabilen kulak yastıklarına sahiptir. Kulak yastıkları ve geniş kafa bandı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile kulaklığınız size rahatsız etmez…

Sennheiser HD 559; değiştirilebilir 6,3 mm girişli, 3 metre kabloya sahiptir. Bu sayede Sennheiser HD 559 kulaklık, uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.