Sennheiser HD 800 S Siyah High End Kulak Üstü Kulaklık

SK-506911

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

19.202,00 TL 18.241,90 TL
%5İndirimli
12 X 1689,07 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Sennheiser HD 800 S High End Kulaklık

 

Sennheiser HD 800 S Kulaklık, Sennheiser HD 800 kulaklığın geliştirilmiş versiyonudur.

Sennheiser HD 800 S kulaklık, 56mm'lik çapı ile dünyanın en büyük sürücüsünün kullanıldığı kulaklıktır. HD 800 S, Doğal, gerçekçi ve üç boyutlu bir ses duyumu için sürücüler kulak yoluna uygun biçimde açılandırılmış ve daha iyi performans elde etmek için de kulak kapsülleri açık bırakılmıştır.

Sennheiser HD 800 Kulak Üstü Kulaklık, en iyi işçilikle ve en iyi malzemelerle Almanya’da üretilmiştir. Kulaklığın, kafa bandının dizaynında kullanılan metal ve plastik katmanlar, kulak kapsüllerindeki titreşimleri absorbe eder.

HD 800 S’in üstün sürücüleri, paslanmaz çelik kasanın içinde sabitlenmiştir. Kulaklığın el yapımı mikrofiber yastıkları da kullanım sırasında üstün konfor sağlar.

Yüksek seslerde; düşük frekansların yüksek frekans detaylarını geri planda bırakmasını engellemek için patentli sönümleme teknolojisi, rezonansa sebebiyet veren enerji sönümlendirilir. Bu sayede tüm frekansların, rahatsızlık verici yükselmeler olmadan, tüm detaylarıyla birlikte, birbirini maskelemeden duyulması sağlanır.

Yeni HD 800 S kulaklık, yüksek kaliteli bağlantı seçeneklerine sahiptir. HD 800 S, Standart, 6.3 mmlik konnektörlü kablo ile kulanılabileceği gibi daha iyi ses tecrübesi için Sennheiser HDVD 800 kulaklık amplikatörü gibi balanslı çıkışa sahip cihazlarla birlikte kullanılabilir. Bunun için Sennheiser XLR-4 balanslı konnektörle sonlandırılmış kablo kullanılması gerekir.

Seste mükemmel uyumu yakalamak için tasarlanan HD 800 S’in kabloların kapasitansları düşük tutulmuştur ve empedansları HD 800 S ile örtüşecek şekilde ayarlanmıştır.


 

Sennheiser HD 800 S High End Kulaklık Özellikleri

 

Çıkış Portları: Tekli 6.3mm Jack

Çağrı ve Müzik Kontrolü: Yok

Alt Kategori: High End

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser HD 800 S Kulaklık

1 adet 6,3 mm konnektör ile sonlandırılmış kablo

1 adet mikrofiber temizlik bezi

1 adet kullanım klavuzu

1 adet USB flash sürücü

‘XLR4 konnektör ile sonlandırılmış kablo kutu içeriğine dahil değildir.’

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.