Sennheiser HD 820 Siyah High End Kulak Üstü Kulaklık

SK-507435

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

28.084,29 TL 26.680,07 TL
%5İndirimli
12 X 2470,38 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Sennheiser HD 820 Kulak Üstü High-End Kulaklık ile Arkası Kapalı Kulaklıklarda Odyofil Standartı

 

Sennheiser HD 820 High End Kulaklık, kapalı dinamik tasarıma sahip bir kulaklıktır. Bu özelliği sayesinde doğal sesi en net haliyle ön plana çıkartır.

Her kullanımda doğal ve olağanüstü gerçekçi ses sunan HD 820 Kulaklık, dinleme deneyiminizi odyofil seviyesine çıkartır. HD 820'nin düşük kapasitanslı özel ayarlanmış simetrik, empedans uyumlu kablosu aynı zamanda minimum temas direnci sağlar. Bu direnci sağlayan ana etmenlerden biri de kulaklığın, seste üstün özellikler sunan, dengeli bir 4,4 mm altın uç ile tasarlanmasıdır.

Kulaklığın, el yapımı yumuşak ve konforlu mikro fiber kulak yastıkları, çevredeki sesleri engellemeye yardımcı olarak dinlediğiniz sese odaklanmanızı sağlar. Ayrıca kulaklığın gümüş kaplı OFC kabloları, altın kaplama fişlere ve metal kafa bandı da size şıklık katar.

Klasik kapalı kulaklıklar ile kıyasladığında daha canlı ve doğal ses akışı sunan Sennheiser HD 820 Kulaklık üstün Ring Radyatör sürücü yapısı ve cam korumasına sahiptir.

Bu şeffaf tasarım kulaklığın içindeki teknik bileşenleri detaylıca görmenizi sağlamakla kalmaz ses performansını da daha üst seviyeye taşımaya yardımcı olur.

 

Sennheiser HD 820 Özellikleri

 

Kullanım Alanı: Stüdyo Referans, Hi-End

Nominal Empedans (Ohm): 300

Duyarlılık (dB): 103

Frekans (Hz): 6Hz - 48000Hz

Bağlantılar: 3,5 jak kablo

Ağırlık (Gram): 360

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.