Sennheiser HD 820 Siyah High End Kulak Üstü Kulaklık

SK-507435
Yorum (0) | Yorum Yap
 

Sennheiser HD 820 Kulak Üstü High-End Kulaklık ile Arkası Kapalı Kulaklıklarda Odyofil Standartı

 

Sennheiser HD 820 High End Kulaklık, kapalı dinamik tasarıma sahip bir kulaklıktır. Bu özelliği sayesinde doğal sesi en net haliyle ön plana çıkartır.

Almanya’da geliştirilip üretilen Sennheiser HD 820 High End Kulaklık, inanılmaz derecede gerçekçi ve doğal ses sunarak her dinleme deneyiminde odyofil seviyesine çıkmanıza olanak tanır.

Kulaklığın, el yapımı yumuşak ve konforlu mikro fiber kulak yastıkları, çevredeki sesleri azaltır. Böylece size eşsiz bir dinleme deneyimine ulaştırır.

Tamamen Geniş ve Açık Ses

Sennheiser HD 820’nin canlı, doğal, geniş ses alan genişliği ile bildiğiniz kapalı kulaklıklardan çok farklıdır. HD 820 başkalarının işitsel konfor bölgesine girmeden müziğinizi, mutlak referans sınıfı kalitesinde keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Transparan Teknolojisi

Sennheiser üstün Ring Radyatör sürücü yapısı ve cam koruması sayesinde; çığır açan şeffaf performansına özel bir yenilik daha ekledi.

Şeffaf tasarım sayesinde kulaklığın içindeki teknik bileşenleri en net şekilde görebilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda HD 820’nin minimum rezonansa yol açarak açık kulaklıklardaki gibi etkili bir performans göstermesine de yardımcı olur.

Mükemmel Ekip

Mükemmel bir ekip arkadaşı olan HD 820, kullanıcısına amplifikatör tarafından geliştirilebilme ve benzersiz ses deneyimi yaşama imkanı sunar.

HD 820, el yapımı kulak yastıklarının yanı sıra, gümüş kaplı OFC kabloları, altın kaplama fişlere ve metal kafa bandı ile her detayı ön plana çıkarıyor.

Odyofil Bağlantısı

HD 820'nin düşük kapasitanslı özel ayarlanmış simetrik, empedans uyumlu kablosu aynı zamanda minimum temas direnci sağlar. Bu direnci sağlayan ana etmenlerden biri de kulaklığın, seste üstün özellikler sunan, dengeli bir 4,4 mm altın uç ile tasarlanmasıdır.

Üstün Kalitede Görünüm

Sennheiser HD 820, iyi tasarlanmış bir ses bileşeni olarak hem iç hem dış görünüşünün önemi düşünülerek tasarlanmış harika bir kulaklıktır.

 

Sennheiser HD 820 Özellikleri

 

Kullanım Alanı: Stüdyo Referans, Hi-End

Wireless Özelliği: Yok

Kulaklık Tipi: Kulak Çevreleyen

Kapsül Tipi: Yarı Açık Kulaklık

Nominal Empedans (Ohm): 300

Duyarlılık (dB): 103

Frekans (Hz): 6Hz - 48000Hz

Mikrofon: Yok

Bağlantılar: 3,5 Stereo Konnektör

Ağırlık (Gram): 360

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.