Sennheiser HDV 820 High End Kulaklık Amplifikatörü

SK-507442

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap


 Siparişiniz Pazartesi kargoya verilecektir !

 

Sennheiser HDV 820 High End Kulaklık Amplifikatörü

 

Referans Kulaklıkların Mükemmel Partneri Sennheiser HDV 820 High End Amplifikatör

Sennheiser HDV 820 High End Amplifikatör, High-End kulaklıkların üstün akustik performansını bir adım öteye taşımak için tasarlanan bir amplikatördür.

HDV 820 Amplifikatör, müzik dinleme şeklinizi ve müzik dinleme alışkanlığınızı değiştirecek bir üründür. Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki HDV 820’nin sunduğu üst düzey yüksek kaliteli sesi dinlemek için ses sinyallerini kaliteden ödün vermeden, direkt sese dönüştürebilecek kabiliyette bir kulaklığa sahibi olmanız gerekir.

Ses: Üstün Kulaklıkların En İyi Performanslarını Sergiletmek

Sennheiser HDV 820 High End Amplifikatör, kulaklığınız ile en iyi sesi duymanızı sağlar. Sennheiser HDV 820 kulaklık amfisi öylesine güçlüdür ki iki aynı enstrümanın farklı tınıları, bir orkestradaki müzisyenler arasındaki uzaklıklar ve bir vokalistin seslendireceği ilk notadan önce ses tellerini germesine kadar olan tüm sesleri duyabilmenize imkan sağlıyor.

Teknoloji: Sadece Emsalsiz Olan

Yeni HDV 820’nin çipi, önceki jenerasyonlardan çok daha üstündür. 32 bit ve 384 kHz çözünürlükle ESS SABRE32 DAC (dijitalden analoğa dönüştürücü) çipine sahip olan HDV 820 kulaklık amfisi aynı zamanda DSD256 dosyalarınıda 12.3 MHz’ye kadar oynatabilmektedir.

Tasarım: Sesi Kadar Gözlere De Hitap Eden

HDV 820 Amplifikatör modern tasarımı sayesinde sese olduğu kadar gözlere de hitap eder. HDV 820 kulaklık amplifikatörü, Sennheiser’ın en yeni amiral gemisi niteliğinde olan HD 800 S’i mükemmel bir biçimde tamamlayacak bir cihazdır. Siyah adonize kaplamayla ve beyaz LED ışıklarla donatılan HDV 820 Amplifikatör ve HD 800 S kulaklık için mükemmel ikili demek oldukça yerinde bir tespit olacaktır.

Uyumluluk: Dayanılmaz Ses Bir Yolunu Bulur

XLR3, XLR4, 6,3mm ve 4,4mm Pentaconn soket ihtiva eden geniş ses çıkışı yelpazesiyle HDV 820’ye kulaklığınızı optimal bir biçimde bağlamak oldukça kolaydır. Kulaklık amfisi, optik, koaksiyonel ya da USB ile tüm dijital kaynaklarla mükemmel biçimde çalışır.

Ayrıca balanslı (XLR) ve balanssız (RCA) soketlerle analog olarak da istediğiniz cihaza bağlayabilirsiniz. HDV 820 amplifikatör, aynı zamanda ülkenizin soketlerine uygun güç kablosuyla birlikte gelir.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.