Sennheiser IE 80 S Siyah High End Kulak İçi Kulaklık

SK-507448
Yorum (0) | Yorum Yap

4.193,80 TL 3.984,11 TL
%5İndirimli
12 X 368,90 taksit seçenekleri ile


 

Sennheiser IE 80 S Siyah High End Kulak İçi Kulaklık

 

Sennheiser IE 80 S kulak içi kulaklık, muhteşem otantik bir ses ve dayanılmaz keskinlik ve netlikte çözünürlük sunan bir kulaklıktır.

IE 80 kulak içi kulaklık modelinin yenilenmiş versiyonu olan IE 80 S, muhteşem High-End kalitesinde bir ses iletimi gerçekleştirir.

Kulaklığın geliştirilmiş akustik performansı, Comply kulaklık uçları ve farklı kabloları sayesinde seste evrimi yaşayarak deneyimleyeceksiniz…

Sennheiser’ın Odyofil Alanına Giriş

Sennheiser IE 80 S kulaklık, profesyonel ses cihazlarında görülen kusursuz, ilham verici ses kalitesine sahiptir.

Odyofil kulaklıklar grubuna dahil olan IE 80 S,  yalnızca odyofillerin aradığı kusursuz sesi karşılamakla kalmaz aynı zamanda şık ve estetik görüntüsü ile de oldukça ilgi çekici görünür.

Duyabileceğiniz, Hissedebileceğiniz ve Göreceğiniz Bir Evrim

IE 80 S kulaklığın, mükemmel ses kalitesi detaylarda gizlidir. Bu yüzden kulaklığın her bir parçası High-End kulak içi kulaklıkların sınırlarını zorlayacak kadar kalitelidir.

Ufacık Bir Gövdeye Sığdırılmış Büyük Ses Performansı

High-End kulak içi kulaklık geliştirmek için kulaklığın üretiminde kullanılan en ufağından en büyüğüne kadar tüm parçaların en üst kalitede olması zorunludur. Bu sebeple IE 80 S’in kompakt dinamik sürücü sistemi nefes kesen bir ses sahnesi ile birlikte kristal netliğe sahip ses kalitesi sunar. Kompakt bir kulak içi kulaklıkta en iyi sesi sağlayabilmek adına, IE 80 S mükemmeli hedefleyen ses mühendisleri tarafından ustalıkla tonlanmıştır. Tüm bunların yanı sıra IE 80 S, frekans tepkisini kişisel zevkinize göre ayarlayabilmenizi sağlar. Bunun için gerekli olan özel bir aparat da kutu içeriğine dahildir.

Mükemmel Ses Artık Kulağınıza Daha da Yakın

Kulak içi kulaklıkların kullanımı sırasında kulağınıza tam olarak oturması son derece önemlidir. IE 80 S geliştirilmiş gövde tasarımı ve mükemmel ses izolasyonu sağlayan S/M/L boylarındaki Comply Foam markasına ait kulak ucu setlerine sahiptir. 26 dB’e varan pasif gürültü önleme yeteneği sayesinde, gürültülü ortamlarda bile dinlediğiniz müziğin en ince nüanslarını duyabileceksiniz.

High-End Taşınabilirlik

Sennheiser IE 80 S kulak içi kulaklık oldukça kolay taşınabilen bir kulaklıktır. Kulaklığın kablosunun üzerinde yer alan 2 pinli konektör sayesinde müziği kişisel zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

Kulaklığın kancalı tasarımı en zorlu yollarda yürürken bile kulaklığınızın kulağınızda sabit kalmasını sağlar.

Ayrıca kutunun içinde, kulaklığınızı kullanmadığınız zamanlarda muhafaza etmeniz ve güvenli şekilde yanınızda taşımanız için bir de taşıma çantası bulunur.

 

Sennheiser IE 80 S Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Empedans: 16 Ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 10 Hz - 20.000 Hz

Ses Basınç Seviyesi (SPL): 116 dB (1 kHz / 1 VRMS)

Toplam Harmonik Bozulma (THD): < 0.1 % (1 kHz / 100 dB SPL)

Takma Şekli: Kulak İçi

Bağlantı Tipi: 3.5 mm jak

Kablo Uzunluğu: 1.2m

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.