Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı

SK-506528
Yorum (0) | Yorum Yap
 

Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı gerçekçi ve çevresel ses için 7.1 Dolby Surround teknolojisi ile donatılmıştır.

Oyun iletişimi için yüksek kaliteli ve gürültü engelleyici mikrofonla donatılmış açık kapsül yapılı, üst düzey bir oyuncu kulaklığı olan Sennheiser PC 373D kristal berraklığında ses sağlayarak oyun içinde hiçbir sesi kaçırmamanızı sağlar.

Sennheiser’ın PC 373D güçlü PC yazılımı sesi sizin ihtiyaçlarınıza göre optimize eder ve kıyasıya rekabetli oyunlarda size üstünlük sağlar. Böylece kendinizi oyunun içinde hissedebilirsiniz.

Sennheiser’ın açık kapsülü ve eşsiz sürücü teknolojisi rakibinizin en küçük hareketini bile algılar ve sizin için mükemmel bir yardımcı görevi görür.

Sennheiser PC 373D gaming kulaklığın sesi ihtiyaçlarınıza göre şekillendiren kolay kullanımlı yazılımı her defasında sesi; oyuncuya, oyuna ve çevresel etmenlere göre şekillendirir. Dört farklı ekolayzır ayarıyla sesi dilediğiniz gibi şekillendirebilir ya da ekolayzırı kapatarak natürel ses performansı elde edebilirsiniz.

Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı, yıllara meydan okuyan dayanıklı gövdesi ve şeklini kaybetmeyen kafa bandı sayesinde uzun seneler boyunca kullanılabilen bir kulaklıktır.

Arka plan seslerini yok eden yüksek kaliteli opsiyonel algoritması sayesinde net ses akımı sağlayan Sennheiser PC 373D oyuncu kulaklığı dâhili bir mikrofona sahiptir.

Kulaklığınızın dâhili mikrofonunu dilediğiniz gibi bükerek istediğiniz konuma kolayca getirebilir ve yuları kaldırarak ‘Mute’ yani sessiz konuma da getirebilirsiniz.

Sennheiser PC 373D Oyuncu Kulaklığı da ergonomik tasarımı, ayarlanabilir kafa bandı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayarak oyun deneyimini mükemmel hale getirir. Yeni geliştirilen XXL kulak yastıkları peluş kadife kumaş ile kaplıdır. Açık kapsül akustik yapısı sayesinde kulaklığınız, kafanızı kapatan kısımlarının da nefes alması sağlayacak biçimde dizayn edilmiştir.

Oyunun en can alıcı zamanlarında bile kafanızın serin kalmasını sağlayan tasarım sayesinde oyun süresi ne kadar uzarsa uzasın kulaklığınız ile konforu hep en üst seviyede yaşarsınız.

 

Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı

 

Renk: Siyah

Takma Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık

Uyumluluk: PC ve Mac

Empedans: 50 Ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 15 Hz - 28.000 Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 50 Hz - 16.000 Hz

Ses Şiddet Seviyesi (SPL): 116 dB

Bağlantı Tipi: 1 X 3.5mm (USB Dongle Destekli)

Kablo Uzunluğu: 1,7m + 1,2m

Mikrofon Ses Alım Yapısı: Gürültü Engelleyici

Mikrofon Hassasiyeti: -38 dBV/Pa

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser PC 373D Siyah Oyuncu Kulaklığı

1 adet PC Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.