Sony KD-65AG8 65" 164 Ekran 4K Ultra HD Smart Oled TV

KD-65AG8
Yorum (0) | Yorum Yap 

Sony KD-65AG8 65" 164 Ekran 4K Ultra HD Smart Oled TV

 

Gerçek siyahları ve sarıp sarmalayan sesi keşfedin

Son OLED ekranımızın derin siyahlarını güçlü X1 Extreme işleme ve Acoustic Surface Audio ile birleştirdiğinizde gerçek 4K eğlencesinin nasıl olabildiğini görün.

 

Görüntüler ve sesler mükemmel uyum içinde

Gerçeğe yakın görüntüler ve buna uygun akustikle anı yaşayın. İnsanı esir alan bir görsel-işitsel performans için Sound-from-Picture Reality teknolojimizle bir araya gelen muhteşem ayrıntılara sahip görüntüler. 

 

Daha fazla güç, daha fazla performans, daha fazla güzellik

4K HDR İşlemci X1 Extreme çözümümüz, oldukça detaylı görüntüler için güçlü, gerçek zamanlı görüntü işleme özelliği sunuyor. Görüntüler gerçek 4K HDR kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltiliyor.

 

Her şey yanında sönük kalıyor

Derin siyah ve doğal renklerle gerçeklik hayat buluyor. 8 milyondan fazla kendinden aydınlatmalı piksel Görüntü İşlemcisi X1 Extreme ile tek tek ve hassas şekilde kontrol ediliyor. Sony 4K OLED TV muhteşem ve benzersiz kontrast sunuyor.

 

Sound-from-Picture Reality

Çoğu TV hoparlörünün aksine, ses ekranın tamamından geliyor ve sizi heyecan verici yeni eğlence deneyimlerine çekiyor. Görüntü ile sesin mükemmel uyumu…

 

Netflix'i 4K HDR ile izleyin

Premium Netflix aboneliğiyle Lost in Space’i hemen bugün 4K HDR kalitesinde izleyin. Üyeler önümüzdeki aylarda daha fazla HDR içeriğin keyfini çıkarabilecek.

 

İzleme deneyiminizi Dolby Vision ile dönüştürün

Etkileyici vurgular, derin gölgeler ve parlak renkler ile sahneleri hayata geçirin. Dolby Vision, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür.

 

Hayatın parlaklığı ekstra renklerle yansıtılıyor

Etrafınızı saran gerçek dünyanın canlı renklerini keşfedin. TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir paletten renk eşlemesi yaparak, her gölge ve tonu doğru şekilde üretiyor.

 

Her açıdan muhteşem

Net, minimalist tasarım, önemli olana, yani görüntüye odaklanmanızı sağlar.

 

Konuşmak, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu

Hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi konuşma hızınızda bulun. Gelişmiş sesle kontrol özelliğiyle bu Sony Android TV, uygulamalardan veya yayından filmlerin ve yayınların keyfini anında çıkarmanızı sağlıyor.