Sony MDR-ZX660AP Siyah Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

MDRZX660APB.CE7

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapSony MDR-ZX660AP Siyah Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Destekli yumuşak kulaklık yastıkları uzun süreli dinleme konforu için kulağınızı sarar.

Kulaklık Özellikleri

Önemli bir telefon görüşmesini yanıtlamak için yaptığınız şeyi durdurmak zorunda değilsiniz. Kulaklık kablosunda bulunan dahili mikrofon ve kablo üstü kumandayla akıllı telefonunuzdan rahatlıkla arama yapabilir ya da gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz.

Düz, tek taraflı 1,2 m kablo, düğümlenme ve dolaşmaya dayanıklı tasarlanmıştır ve kulaklığınızı düğümlenmeden saklamanıza olanak sunarken daha rahat hareket edebilmenizi de sağlamaktadır.

4 telli L/R ayrı topraklama kablosuyla ses kanalını ayırma, daha iyi ses için geliştirilir. Topraklama teli paylaşılan geleneksel kulaklıkların aksine kabloda her iki kanal için sol, sağ ve bağımsız topraklama telleri vardır, böylece daha az bozulma ve parazit duyarsınız.

Ses Özellikleri

Hafif 40 mm neodimyum sürücü birimleri en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki sağlar. Çok hassas diyaframa sahip bu kulaklığı kullanırken sesi açtığınızda tüm ses aralığında net ses duymaya devam edersiniz.

Beat Response Control teknolojisi güçlü, derin bas tepkisi sağlamasıyla alçak tonlara odaklanan müzik tarzları için idealdir. Havalandırma deliği düşük frekans aralığında hava akışını en üst düzeye çıkararak bas ritimlerinin daha hassas şekilde üretilmesi için diyaframın verimliliğini optimize eder.

104 dB/mW seviyesinde yüksek hassasiyete sahip olan bu kulaklık, elektriği akustik sinyallere başarıyla dönüştürür. Böylece aynı müzik kaynağından, aynı ses seviyesinde müzik dinlerken daha az hassas kulaklıklara kıyasla tüm ses spektrumunda daha yüksek ses duyarsınız.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler