FİLTRELE


Kategoride Çok Satanlar


Spor Kulaklık Çeşitleri ve Fiyatları

Spor yaparken konsantrasyonu arttırmak için yapılanların başında müzik dinlemek gelir değil mi? Ritimli bir koşu, ağırlık kaldırırken verilen mücadele, son derece hareketli bir egzersiz gibi sporlar yaparken kulaklığınızdan dinleyeceğiniz müzik, motivasyonunuzu artırmanın en basit ve en etkileyici yoludur.

Kulaklığınız spor esnasında asla düşmemeli, sarsılmamalı ve tüm bunların yanı sıra size muhteşem bir ses kalitesi sunmalı ve sizi dış dünyadan izole edip dinlediğiniz müziğe adapte etmelidir.

Spor kulaklıkları içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan kancalı kulaklık modelleri daha çok yürüyüş, paten, bisiklet ya da tırmanış gibi sporların en vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır. En zorlu hareketlerde dâhi kulağınızda sabit kalmayı başaran bu kulaklıkların bazı modelleri ile telefon görüşmesi yapmanız da mümkündür.

Mikrofonlu spor kulaklıkları ses kontrolü, çalan müziği değiştirme, durdurma ve yeniden oynatma gibi birçok şeyi telefonunuzu elinize bile almadan gerçekleştirebilme olanağı verir.

Spor yaparken kablolardan kurtulmak isteyen birçok kullanıcın tercihi olan kablosuz spor kulaklıkları, kablolu spor kulaklıkları ile kıyaslandığında çok daha fazla seçeneğe ve özelliğe sahiptir. Bluetooth spor kulaklıklar ile saatlerce müziğin keyfini çıkartabilir, kablosuz özgürlük sayesinde de sadece sporunuza odaklanabilirsiniz. Uzun ömürlü batarya özelliği sayesinde saatlerce kesintisiz müzik dinlemenizi sağlayan bluetooth spor kulaklıkları ve wireless spor kulaklıkları aynı zamanda noise cancelling yani gürültü önleme özelliği sayesinde de fazlasıyla tercih edilir. Bu özellik dış dünyanın tüm seslerini duymanızı engeller ve sadece duymak istediğiniz sese, müziğe odaklanmanıza fırsat verir. Gürültü engelleyen kulaklıklar, kapalı spor salonlarında yapılan sporlar için oldukça elverişli bir kulaklık olsa da dış mekânlarda yapılan sporlarda kullanılmaması gerekir. Çünkü noise cancelling özelliği olan kulaklıklar dış mekanlarda korna gibi uyarıcı sesleri duymanızı engelleyeceği için fazlasıyla tehlikeli olabilir.

Akıllı telefonlara yüklenebilen uygulamalar sayesinde bir kulaklıktan çok daha fazlasını sunan son teknoloji, kulaklık modellerinin yaptıkları kullanıcıları bir hayli şaşırtmakla birlikte bluetooth kulaklık uygulamaları sporcuların işini yadsınamayacak kadar kolaylaştırır.

Jabra gibi oldukça ünlü kulaklık markalarında yer alan hafıza özelliği siz hareket halinde iken verilerinizi kaydeder ve size spor sonrasında karşılaştırma yapma imkânı sağlar. Nabız ölçme, kondisyon seviyenizi ölçme bu özelliklerden sadece birkaçıdır…

Terlemeye ve suya karşı da ekstra dayanıklılığa sahip olan sporcu kulaklıkları, kulak üstü spor kulaklığı ve kulak içi spor kulaklığı olarak çeşitli tasarımları ile de onlarca farklı alıcıya hitap eder.

Jabra, Panasonic, Bose, Denon, JBL, Sony ve daha birçok markanın sporcu kulaklık çeşitleri uygun fiyat ve bol çeşit avantajları ile desibela.com üzerinden satın alabilirsiniz.