FİLTRELE


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Taşınabilir Hoparlörler Çeşitleri ve Fiyatları

Çantanıza atacağınız minik bir hoparlör ile müziği istediğiniz yere taşıyın! Taşınabilir hoparlörler ile dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz. Telefonlarınızı bu cihazlara bağlayarak müzik listenizi arkadaşlarınıza dinletebilir, wireless ya da bluetooth özelliği sayesinde favori radyo programlarınızı açarak her yerde takip edebilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik bir hoparlör seçerek, müziği her an ruhunuzda hissedin.

Taşınabilir Hoparlör Fiyatları

Dijital teknolojinin gelişmesi ile birlikte, elektronik cihazlar her geçen gün vazgeçilmez hale geliyor. Daha kaliteli müzikler üretilirken, bu kaliteye en yüksek seviyede sahip olmak için donanımlı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız taşınabilir hoparlör tam size göre. Taşınabilir hoparlörler, akıllı cihazlar ile entegre edilebilen, uzun süre dayanıklı şarj ünitelerine sahip ürünlerdir. Bluetooth ve wireless bağlantısı sayesinde telefonlara bağlanan bu ürünlerle, dinlediğiniz müziği dilediğiniz yerde istediğiniz kadar yüksek sesle dinleyebilirsiniz. Radyo özellikli modeller ile dilediğiniz frekansı otomatik olarak ayarlayabilir, avuç içiniz kadar küçük modelleri tercih edebilir ve müzik dinleme zevkinizi çantanızda her yere taşıyabilirsiniz.

Kalabalık ortamlarda müzik sesinin yetersizliği problemini yanınızdaki hoparlör ile aşabilirsiniz. Telefonun ortalama ses seviyesinden 10 kat kadar yüksek ses seviyelerine ulaşan bu ürünler sayesinde, açık alanlarda rahatlıkla müzik dinlemeniz mümkün. Bilgisayarınızda izlediğiniz dizi ve filmlerin seslerini bu hoparlörler ile yükselterek izlediklerinizi daha anlaşılır hale getirebilirsiniz. Uzun süre dayanıklı şarj avantajları sayesinde, kesintisiz müzik ve ses imkânına kavuşursunuz. Taşınabilir hoparlör modellerinde aradığınız özelliğin artması ile doğru orantılı olarak fiyat artışı olur.

Taşınabilir Hoparlör Önerileri

Taşınabilir hoparlörler uzaktan bağlantı imkânı sunan, wireless hoparlör, bluetooth hoparlör, kablosuz istasyon, subwooferlar, wireless multimedya hoparlör, masaüstü hoparlör, ev sinema sistemleri, soundbar, dış mekan hoparlörleri, kule tipi hoparlörler ve stereo hoparlörler gibi oldukça farklı türe sahip elektronik cihazlardır.

Geniş ürün seçeneklerinden kullanacağınız bir modeli seçerken öncelikle kişisel ihtiyaçlarınızı belirlemenizde fayda vardır. Bu ürünü kullanarak ne gibi avantajlar sağlayacağınızı saptamak, en ideal ürüne sahip olmanın ilk şartıdır. Yüksek ses seviyelerinde müzik dinlemekten zevk alanlar için, ortalamanın üzerinde ses seviyeleri sunan ürünler idealdir.

Hoparlör seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ürünün teknik özellikleridir. Farklı teknik özellikler, farklı avantajlar ile gelir. Örneğin, maksimum bluetooth mesafesi yüksek bir model ile açık alanlarda rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Pikniğe gittiğinizde ya da doğa kamplarına katıldığınızda, hoparlör ile geniş alanlara yayın yapabilirsiniz. Dâhili mikrofona sahip bir model tercih ederek, telefon görüşmelerinizde bu ürünü kullanabilirsiniz. Müziğin her notasını hissetmek istiyorsanız, yüksek bas özellikli bir tür ile en hareketli şarkılara eşlik edebilirsiniz. Gelişmiş ses özellikli ürünler sayesinde çok yüksek ses seviyelerinde bile herhangi bir bozulma ve çatlama olmadan kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ürünün tüm teknik özelliklerinden rahatça yararlanabilir, yüksek ses seviyelerinde kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz. Farklı tasarımlardan zevkinize hitap eden bir model seçerek kişiliğinizi hoparlörünüzün renk ve desenlerine yansıtabilirsiniz.

Daha çok havuz, bahçe gibi su ile temasın çok daha fazla olduğu alanlarda suya dayanıklı bluetooth hoparlör kullanmanızda da büyük fayda var. Dış mekanlarda kullanılan taşınabilir hoparlörler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan suya dayanıklı bluetooth hoparlör özel tasarımı sayesinde suyu bloke ederek sizin sadece eğlencenizi odaklanmanızı sağlar.

Taşınabilir Hoparlör Nasıl Şarj Edilir?

Taşınabilir hoparlörler akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler ile de uyumludur. Taşınabilir hoparlörlerinizi kullanımdan önce şarj ederek uzun süre kablo karmaşasından kurtulmayı siz de çok seveceksiniz. Uzun süre dayanıklı şarj seviyeleri ile gezileriniz ya da arkadaş toplantılarınızda dilediğiniz kadar müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünleri şarj etmek için USB kabloları kullanılabilir. Ürün ile birlikte gelen şarj kabloları, USB girişi olan bir bilgisayara bağlanarak kısa sürede şarj edilebilir. Aynı şekilde, USB girişli bir taşınabilir şarj aleti kullanarak da (power bank) hoparlörünüzü şarj edebilirsiniz. Cihazın sunacağı şarj seviyesi, dinlediğiniz müziğin ses seviyesi ve batarya özellikleri ile doğru orantılıdır.