Kategoride Çok Satanlar


Telefon Kulaklık Çeşitleri ve Fiyatları

Cep telefonu son yıllarda hepimizin en vazgeçilmez parçalarından biri oldu. Günün her saati yanımızdan ayırmadığımız, arkadaşlarımızla her an iletişimde kalabildiğimiz ve her geçen gün artan teknoloji sayesinde hemen hemen her işimizi kolayca halledebildiğimiz akıllı cep telefonları bluetooth ve wireless bağlantıları gerçekleştirebilirler. Cep telefonunuzu, bluetooth kulaklık ya da wireless kulaklık ile birkaç kolay adımda eşleştirerek kablosuz kulaklık keyfini doyasıya çıkartmanız son derece kolay.

Telefonunuz ile görüşme yaparken, oyun oynarken, müzik dinlerken ya da film izlerken kulaklık kullanmak işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Telefon kulaklıkları arasında en çok tercih edilen modeller arasında kablosuz kulaklıklar olsa da kablolu kulaklıklar da oldukça ayrı bir yere sahiptir.

Mikrofonlu telefon kulaklığı üzerinden çağrılarınızı kolaylıkla yönetebilir, telefonunuza dokunmadan görüşmelerini cevaplayabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Gerek kulak içi telefon kulaklıkları gerekse de kulak üstü telefon kulaklıkları, noise cancelling yani gürültü engelleme özelliğine sahip olanlar, çevredeki sesleri engelleyerek duyulan sesin çok daha kaliteli iletilmesini sağlar.

Daha çok akıllı cep telefonları ve tabletlerde kullanılmak üzere özelleştirilmiş kulak içi kulaklıklar çoklu ortam dosyalarını kusursuz biçimde duymanızı sağlar. Jabra, Bose, Denon gibi onlarca ünlü markanın mikrofonlu kulak içi kulaklıkları uzun süre dayanıklı bataryalara sahiptir. Bu sayede uzunca telefon görüşmeleri yapabilir, saatlerce müzik dinleyebilir, film izlerken sesleri çok daha yakından duyumsayarak konsantrasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Araç kullanımı sırasında da telefon görüşmelerinize ara vermeden devam etmenizi olanak tanıyan bluetooth telefon kulaklıkları yola odaklanmanızı ve her iki elinizin de direksiyonda kalmasını sağlayarak güvenli bir sürüş keyfi sunar.

Dijital dünyanın size sunduğu milyonlarca içeriği eksiksiz işitebilmek ve sevdiklerinizle kesintisiz biçimde iletişim kurabilmek için telefon kulaklık modellerini desibela.com üzerinden kolayca inceleyebilir beklentilerinizi en iyi karşılayan kulaklık modellerine hızlıca sahip olabilirsiniz.

Taşıması oldukça kolay olan telefon kulaklıkları ile trafikte geçen süreyi en sevdiğiniz radyo programını dinleyerek geçirebilir, yürüyüş ya da spor yaparken telefonunuzdan müzik dinleyerek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz teknik özelliklerin kulaklığın performansını yükseltip azaltabileceğini de unutmamanızda fayda var. Renkli tasarımları ve modern şekilleri ile dikkat çeken kulaklıklar aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılarak tarzını tamamlamaya yardımcı olur.