Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner

XIA0001
Yorum (0) | Yorum Yap

3.999,00 TL 2.999,00 TL
%25İndirimli

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner

 

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner, akıllı yol planlamasına, uzaktan kumandaya ve 1800pa güçlü emiş gücüne sahip bir akıllı süpürgedir.

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge, çoklu sensörleri sayesinde yol planlaması ve düzen eşlemesi yapar. 5200 mAH lion pili ve otomatik şarj özelliği ile de kolay kullanım imkanı sağlar.

Fırçasız DC motor, ana  süpürge fırçası, yan dinamik fırça ve 10mm kenar temizleme ile tüm yüzeylerde mükemmel temizlik sunar.

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge, 12 farklı sensörle son derece akıllı bir ev temizleme cihazıdır. Xiaomi akıllı süpürge eş zamanlı lokalizasyonu kullanarak verileri hesaplar ve en iyi temizleme yollarını belirlemek için haritalama (SLAM) algoritmasını kullanır.

Lazer mesafe sensörü (LDS) robotun 360 derece çevresini taramasını sağlar ve saniyede 1800 kez evinizin iç mekanlarını haritalar.

Cihazda kullanılan üç adet özel işlemci gerçek zamanlı olarak hareketleri takip etmek, yeri hesaplamak ve temizlik rotalarını belirlemek için tasarlanmıştır. Üç işlemci, daha fazla konum istikrarı sağlar ve hareketleri gerçek zamanlı olarak takip eder.

Mi robot vakum ultrasonik radar sensörü, uçurum sensörü jiroskopu ve ivmeölçer de dahil olmak üzere 12 sensöre sahiptir. Böylece evinizin iç mekanları haritalandırılır.

Sensör sistemi, daha iyi bir temizlik için eş zamanlı lokalizasyon ve SLAM algoritmasını kullanır. Bu algoritma, cihazın evin en gizli noktalarında dahi en iyi temizleme yolunu hesaplamasına yardımcı olur.

Xiaomi akıllı süpürge, temizliğe kenar temizleme modu ve zigzag temizleme modu ile başlar. Temizlik bittikten sonra robot şarj istasyonuna geri dönerek otomatik olarak şarj olur. Pil gücü %20’den az olduğunda akıllı süpürge %80’e kadar şarj olur ve temizlik programı henüz bitmemiş ise kaldığı yerden temizliğe devam eder.

Akıllı robot, 1800Pa hava basıncına kadar çıkan güçlü Nidec fırçasız dc motor kullanır. Ana vurgulu fırça, engebeli yüzeylerde tam temizlik için yüksekliği otomatik olarak ayarlar.

Akıllı robot, tam dolu şarj ile 2,5 saat aralıksız temizlik sağlar. Özel tasarlanmış CC ve CV şarj sistemi pil ömrünün 2 yıla kadar uzamasına yardımcı olur.

App ile uzaktan kumanda cihazınızı akıllı telefonunuzdan kolayca takip etmenizi sağlar. Aplikasyon üzerinden gerçek zamanlı olarak robotun ilerlemesini izleyebilir, temizleme modlarını değiştirebilir ve daha birçok işlevi kontrol edebilirsiniz.

 

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner Teknik ÖzellikleriÜrün Detayları

Süpürge Tipi: Elektrikli süpürge
Fonksiyon: Emme,süpürme
özellik: Uzaktan kumanda,Şarj Ediliyor
Kendiliğinden Şarj Ediliyor: Evet
Toz Kutusu Kapasitesi: 0.42L
Emme (pa): 1800pa
Güç: 55W
Giriş Voltajı (V): 100 - 240V
Çalışma zamanı: 2,5 saat

Pil Bilgisi
Pil Türü: Li iyon
Akü Kapasitesi: 5200mAh

Boyut ve Ağırlık
Ürün ağırlığı: 3.8000 kg
Paket ağırlığı: 6.5250 kg
Ürün Boyutu (L x G x Y): 35,30 x 35,00 x 9,65 cm
Paket Boyutu (L x G x Y): 56.60 x 43.30 x 15.20 cm

Paket İçeriği
Paket içeriği: 1 x Robot Vakum, 1 x Adaptör, 1 x Şarj Ünitesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.