Xrocg Gaming Gator S-115 Mavi-Siyah Rgb Ledli Oyuncu Masası

XCRG-B-S115-L
Yorum (0) | Yorum Yap

2.049,00 TL 1.349,00 TL
%34İndirimli
12 X 124,91 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Mavi-Siyah Oyuncu Masası

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası, kusursuz bir oyun deneyimi için ihtiyacınız olan masa seçenekleri ve aksesuarlarından oluşan Xrocg Gaming Gator Ailesi’nin Rgb Ledli ana modülüdür. Oyuncuların ihtiyaçları ve deneyimleri doğrultusunda tasarlanan Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası 115 cm genişliğe sahiptir. Küçük mekânlar için tercih edilebilir olan bu ölçü, iki monitörü tek bir masa üzerinde kullanmanıza imkân sunar.

 

Tam İhtiyacınız Olan Optimum Ölçü, Kişiselleştirilebilir Modül Düzeni

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, daha önce benzeri görülmemiş özel bir modüler yapı ile tasarlanmıştır. Bu modüler yapı, ayrı olarak satın alabileceğiniz ek parçalar ile Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası modelini kolayca genişletilebilmenizi sağlar. Uzatma ve köşe modülleri ile dilediğiniz boyutta ve düzende bir oyun masası oluşturabilir; farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

RGB LED Işıklandırma İle Odanızı Renklendirin

Xrocg Gaming Gator S-115 Kırmızı-Siyah Rgb Ledli Oyuncu Masası, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen LED aydınlatmalara sahiptir. LED aydınlatma sistemi, masaya kurulu halde gelir ve adaptörü fişe takarak Rgb led ışık sistemini kolayca çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumanda üzerindeki tuşlar ile ışıkların rengini ve parlaklığını istediğiniz gibi seçebilir ya da özel ışık şovlarından istediğinizi seçerek odanızı renklendirebilirsiniz.

 

Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Aksesuarlar

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası, bardak ve kulaklık tutucunun yanı sıra kabloları, adaptörleri düzenli ve gizli tutacak bir kanala sahiptir. Xrocg Gaming serisinin diğer masa aksesuarlarını ayrıca satın alarak hem konforlu hem de keyifli bir oyun ortamı oluşturabilirsiniz.

 

Dakikalar İçinde Kolay Kurulum

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası, koruyucu kutusu içinde ve yarı demonte şekilde size ulaştırılacaktır. Kurulum şemasında yer alan basit yönergeler sayesinde masanızı birkaç dakikada kolayca kurabilirsiniz.

 

Alüminyum Gövde İle Maksimum Dayanıklılık

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masası, hafif ve paslanmaz alüminyum gövdeye sahiptir. Bu dayanıklı malzemeler, masanızın uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlam yapısını korumasını sağlar.

  

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, farklı boyutlarda modüller ve çeşitli oyuncu masası aksesuarları içerir. Ayrı olarak satın alabileceğiniz bu modüller ve aksesuarlar, masanızı ihtiyacınıza göre yeniden şekillendirilebilmesine imkan sunarak, oyun performansınızı her zaman maksimuma çıkarmayı hedefler.  

 

Xrocg Gaming Gator S-115 RGB Ledli Oyuncu Masasına Eklenebilen Modüller:

Xrocg Gaming Gator SM-57 Uzatma Modülü

Xrocg Gaming Gator SL-234 Köşe Modülü