Zhiyun Smooth X Gri Essential Combo Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

127SMOOTH-X
Yorum (0) | Yorum Yap

699,00 TL 459,00 TL
%34İndirimli
12 X 42,50 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Zhiyun Smooth X Gri Essential Combo Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

 

Zhiyun Smooth X Gri Essential Combo Gimball, kompakt yapısı sayesinde kolay taşınır.

Çekim esnasında her zaman daha fazla detay yakalamanızı sağlayan Zhiyun Smooth X Essential Combo Gimball’ın uzatılabilir kolu kullanım kolaylığı sağlar.

Zhiyun Smooth X, "App-ZY Cami" uygulaması ile de uyumludur. Uygulama, kesme, kırpma, müzik ekleme, altyazılar, geçişler ve daha birçok işlevi birarada sunar.

Hafif olmasının yanı sıra son derece yüksek kaliteli gimbal olan Smooth X, sadece 246g ağırlığındadır ve katlandığında bir akıllı telefon boyutuna ulaşır.

Smooth-X, her türlü akıllı telefon ile kolayca eşleşir ve kusursuz biçimde çalışır.

Her türlü durumda telefonunuzun pozisyonunu koruyabilen bir motora sahip olan Zhiyun Gimball Smooth X, 260mm yüksekliğe kadar çekim fırsatı sunar.

Smooth-X hızlı paylaşma tuşuna sahiptir. Bu tuş, sosyal medya hesaplarınızda hızlıca paylaşım yapmanız için tasarlanmıştır.

Zhiyun Smooth-X’in gelişmiş takip sistemi, nereye giderseniz gidin seçili nesneyi takip eder.

Smooth-X Gimbal, sadece tek bir el hareketi ile kolayca video çekmenizi sağlar.

Smooth-X, güçlü bataryası sayesinde 5,5 saate kadar çalışma süresi sunar. Ayrıca şarjınız bitse bile powerbank ile gimbalı kolayca şarj edebilirsiniz.  

Smooth-X’in yeni Smart Modu, videolarınızı kolay ve hızlıca düzenlemeniz için geliştirilmiştir. Akıllı modun içinde yer alan özelleştirilmiş animasyonlar, müzik ve diğer özel efektler çok sayıda yenilik sunar.

Görkemli çekimlerinizi sadece birkaç saniyeye sıkıştırabilir ve etkileyici bir görüntü elde edebilirsiniz. Smooth X ile 3x3 kesintisiz ve nefes kesen panorama görüntüleri de yakalayabilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.