Lenco LS-100WD Ahşap Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-100WD
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4.899,00 TL 3.999,00 TL
%18İndirimli
12 X 374,44 taksit seçenekleri ile

  Tükendi!  

 

Lenco LS-100WD Ahşap Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-100WD, modern işlevleri, farklı kaynaklardan ses çalma özellikleri olan ve harici hoparlör setine sahip bir pikaptır.

Setin içinde Lenco LS-100WD pikap ile birlikte her biri 10W RMS çıkış gücüne sahip iki hoparlör yer alır. Bu hoparlörleri, pikabınızdan ayrı olarak da yerleştirebilirsiniz. Sesi daha yüksek seviyeden dinlemek isterseniz de RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir hoparlöre bağlayabilir, müziği yalnız başınıza dinlemek istediğinizde de kulaklık çıkışını kullanarak sesi kulaklık ile dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-100WD, bluetooth ile müzik çalmasının yanı sıra, AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilmenize imkan sunar.

Lenco LS-100WD yarı otomatik bir plaktır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

LS-100WD pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plağın çalınması esnasında, döner tablada meydana gelen titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Pikabın üzerindeki plastik koruyucu kapak, plakçalarınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur. Ayrıca LS-100WD pikap, MDF muhafazaya ve seramik kartuşa sahiptir.

Lenco LS-100WD, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco LS-100WD Ahşap Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap Özellikleri

 

Devir:  33 dev / dak, 45 dev / dak, 78 dev /dak

Sürücü türü: Belt-drive

Güç kaynağı:  AC 230 V

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.