Lenco LS-100WD Ahşap Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-100WD
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Lenco LS-100WD Ahşap Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-100WD, modern işlevleri, farklı kaynaklardan ses çalma özellikleri olan ve harici hoparlör setine sahip bir pikaptır.

Harici hoparlörleri pikabınızın yanında ya da ayrı olarak konumlandırabilirsiniz. Sesi daha yüksek seviyeden dinlemek isterseniz de RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir hoparlöre bağlayabilir, müziği yalnız başınıza dinlemek istediğinizde de kulaklık çıkışını kullanarak sesi kulaklık ile dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-100WD ile bluetooth ve AUX kaynaklarından da ses çalabilirsiniz.

Lenco LS-100WD yarı otomatik bir plaktır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

LS-100WD pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, döner tablada meydana gelen titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Pikabın üzerindeki plastik koruyucu kapak, plakçalarınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur. Ayrıca LS-100WD pikap, MDF muhafazaya ve seramik kartuşa sahiptir.

Lenco LS-100WD, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 

 

Teknik Özellikler

Ürün boyutları: 10.00 (Y) x 34.00 (G) x 32.00 (D) cm

Toplam çıkış gücü: 20 Watt

 

Garanti Süresi

 Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.