Biz Kimiz?

Biz, 2018 yılında kurulan bir e-ticaret şirketiyiz. Kurulduğumuz ilk yıllarda dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlörler gibi ses ürünleri ile faaliyete başladık. Bu yolda emin adımlarla hızlı ve başarılı bir yol aldık ve kısa süre içinde sunulan ürün gamımızı ve satış kanallarımızı arttırdık. Kullanıcılarımıza, uygun ürünler ve markalar sunarak ve hızla büyüyerek, bu sektörün liderlerinden biri olmaya devam ediyoruz. 

Kullanıcı dostu web sitesi tasarımımız sayesinde kolay erişilebilir ve rahat kullanımlı dijital bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Ürünlerimizi, sadece desibela.com'da değil, neredeyse tüm yurt içi e-ticaret platformlarında başarılı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

Desibela'da Neler Var mı?

Kulaklık, hoparlör ve instax gibi ses & görüntü teknolojisi ürünleri web kapsamında en çok satan ürünler arasında yer alıyor. 

Dünyanın en eğlenceli hoparlör tasarımlarını yapan Divoom markasının tüm ürünlerini ve setlerini web sitemizde tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.

Aksiyon kamera severlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Akaso aksiyon kamera modellerine ve aksesuarlarına da Desibela ayrıcalığı ile sahip olup maceralarınızı keyifle kaydedebilirsiniz. 

Telefon fotoğrafçılığına meraklıysanız, telefonunuz için ShiftCam lens çeşitlerinden birini tercih edebilir ya da lens seti satın alabilirsiniz. Telefon tutacakları, selfie ve vlog ışıkları, tripodlar ve daha birçok ürün çeşidi sunan ShitfCam markasının da tüm ürünlerini web sitemizden bulabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ederek, JBL kulaklık modellerine göz atabilir, bluetooth kulaklık (kablosuz kulaklık) çeşitlerini ve diğer kulaklık ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ses sistemi, soundbar ya da bluetooth hoparlör ürünleri ile her durumda güçlü sese ulaşılabilir. 

Onlarca çeşit instax hediye seti modellerinden hem kendinize hem de sevdiklerinize instax seti hediye edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra elektrikli ev aletleri kategorimizde de en iyi küçük ev aletleri markaları arasında liste başı olan Smeg markası ile öne çıkıyoruz. Su ısıtıcısı, kahve makinesi, airfryer gibi ürünleri tek satın alabilir ya da Smeg çeyiz seti ile ihtiyacınıza uygun ürünler daha az maliyetle sahip olabilirsiniz. 


Desibela Güvenilir mi?

Desibela.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS) başta olmak üzere bir e-ticaret sitesi olmak için gerekli olan tüm güvenlik gereklilikleri yerinde görülebilir.Tüm kart, adres ve kullanıcı bilgileri gizlidir ve SSL uyumludur. 

Desibela'da alışveriş yapabilir, ayrıcalıklı alışveriş deneyiminin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Desibela Hakkımızda