Biz Kimiz?

Biz, 2018 yılında çocuktan yetişkine her kullanıcıyı kulaklık, hoparlör gibi ses ürünleri ile buluşturmak için yola çıkan bir e-ticaret mağazasıyız. Kurulduğumuz günden bu yana da kullanıcılarımıza, ihtiyaçlarına uygun ürün ve markalar sunarak hızla büyümeye devam ediyoruz. 

Kullanıcı dostu web sitesi tasarımımız sayesinde müşterilerimize kolay erişilebilir ve rahat kullanımlı dijital bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Ürünlerimizi, sadece desibela.com’da değil, neredeyse tüm yurtiçi e-ticaret platformlarında başarılı bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. 


Desibela’da Neler Var?

Kulaklık, hoparlör ve instax gibi ses & görüntü teknolojisi ürünleri web sitemizde en çok satan ürünler arasında yer alıyor. 

Web sitemizi ziyaret ederek, JBL kulaklık modellerine göz atabilir, bluetooth kulaklık (kablosuz kulaklık) çeşitlerini ve diğer kulaklık ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ses sistemi, soundbar ya da bluetooth hoparlör ürünleri ile de her koşulda güçlü sese ulaşabilirsiniz. 

Onlarca çeşit instax hediye seti modellerinden hem kendinize hem de sevdiklerinize instax set hediye edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra elektrikli ev aletleri kategorimizde de en iyi küçük ev aletleri markaları arasında liste başı olan Smeg markası ile öne çıkıyoruz. Kettle, kahve makinesi, airfryer gibi ürünleri tek tek satın alabilir ya da Smeg çeyiz seti ile ihtiyacınıza uygun ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 


Desibela Güvenilir mi?

Desibela.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS) başta olmak üzere bir e-ticaret sitesi olmak için gerekli olan tüm güvenlik koşullarını yerine getirmiştir.Tüm kart, adres ve kullanıcı bilgileri gizlidir ve SSL korumalıdır. 

Desibela’da güvenle alışveriş yapabilir, ayrıcalıklı alışveriş deneyiminin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Desibela Hakkımızda